Hozzászólások ehhez: A brüsszeli antifa https://rezeda.blogin.hu/2024/04/17/a-brusszeli-antifa/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 18 Apr 2024 05:13:45 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: a negy lovas https://rezeda.blogin.hu/2024/04/17/a-brusszeli-antifa/#comment-23267 Thu, 18 Apr 2024 05:13:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40406#comment-23267 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Már régóta nem hallottam a kommunista eszméknek ezt a zűrzavaros kavalkádját. Egy pszichiáter sokat tudna segíteni.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/04/17/a-brusszeli-antifa/#comment-23264 Thu, 18 Apr 2024 04:52:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40406#comment-23264 Még várom, hogy Schiffer András is megszólaljon a populisták védelmében.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/04/17/a-brusszeli-antifa/#comment-23243 Wed, 17 Apr 2024 16:57:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40406#comment-23243 Nemzetközi, azaz internacionalista találka volt az.
Pont mint a komancs társulat is tette a maga idejében.
Ezek meg azoktól tanulhatták a technikát, nagyrészt be is vált.
Most éppen egy kis rész jutott nekik, ez van.

Részemről a szólás szabadsága addig terjedhet ki, ameddig NEM a mások bántalmazására, károsítására, na pláne megsemmisítésére irányul a mondóka. Azon a ponton jogos beverni ama pofát, akár ténylegesen akár jogászkodással.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/17/a-brusszeli-antifa/#comment-23225 Wed, 17 Apr 2024 06:45:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40406#comment-23225 Ezek az ostoba bűnözők úgy próbálják a demokráciát aláásni, hogy ehhez hasonló antidemokratikusnak tűnő cselekedetekre kényszerítik a nyugati demokráciát, és utána ujjal mutogat(ná)nak rá.

Csak egyvalamit felejtenek el. A demokráciában is vannak szabályok, és aki nem tartja be, az kiírja magát abból, hogy az előjogaival éljen. Brüsszelből is látszik, hogy a varangykirály milyen putrit csinált Magyarországból, és köszönik de ott nem kérnek belőle. Ez van fijjugg, kár a sipítozásért, ezt érdemlitek. Na, milyen a fasz másik végén lenni? Szólássszabadság? Na olyan nektek Brüsszelben nem jár. Ahogy ti is kirekesztettétek itt azokat akiknek nem tetszik, hogy szétlopjátok az országot. :/

]]>
Szerző: Kiss Erika https://rezeda.blogin.hu/2024/04/17/a-brusszeli-antifa/#comment-23222 Wed, 17 Apr 2024 05:57:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40406#comment-23222 Gátlástalan elemekkel ( direkt nem embereket írok ) , valóban tehetelen a többség. Ha az életem, biztonságom, ne adj isten a tulajdonom akarom megvédeni ezektől, mindjárt ők lesznek az áldozatok, én az árulkodó ( ha feljelentem, ráadásul Magyarországon legtöbb esetben úgyis kimosdatják a NER közeli, vagy erős hátszéllel rendelkező szarháziakat)(lásd Spar kinyírása ) , vagy önbíráskodó, ha nem tartom oda szó nélkül a torkom. Erről is Rejtő Jenő jut eszembe, mikor a Piszkos Fred közbelép c. könyvében : ” Pepita Ofélia segítségért kiáltozott valahol… Odarohannak, és látják, hogy a művésznő a szerelőn térdel, és egy lábassal veri a fejét.
– Segítség! – sikoltotta – egyedül így nem bírom agyonverni! Hozzatok a fűtőktől egy lapátot. ” Nahát ezek ugyanúgy sikoltoznak, mint Petpita Ofélia, csak az vicces, ezek meg undorítóak.

]]>