Hozzászólások ehhez: Ki ehet, és ki nem https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 15 Apr 2024 05:56:57 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Zeg56 https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-23034 Mon, 15 Apr 2024 05:56:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-23034 Valóban problèma,hogy Hende biztosan nyeri mindig körzetèt.Nem szeretnèk èn se senkit megsèrteni,de Hende a Szombathely környèki falvakkal èri mindezt el.Számára Szombathely nem lètezik,a lènyeg,hogy ezekben a falvakban lovas szekèren(irhatnèk hintót is)vonuljon fel!A vasiak elgondolkodhatnának azon is(nem fognak,mert csak a fidesz…),hogy a vasi kèpviselők(vagy vasi származású)a megyèèrt mit tesznek.Pedig olyan befolyásos prominense van a megyènek mint Rogán!
De,ha a kèpviselőket nèzzük:V.Nèmeth államtitkár,Ágh államtitkár,ès ott van Hende…….
Pèldát vehetnènek csak a szomszèdos zalárol,hogyan lobbiznak a megyèjükèrt.Szándèkosan nem írtam vármegyèt!

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-23010 Sun, 14 Apr 2024 16:28:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-23010 🤪]]> Ne haragudjatok. Dee mennyit dolgozott ez a gennyes gazember hogy így beszél ??

Milyen alapon ? Volt egyáltalán munkahelye a Rablószálláson (parlament) kívül ??

Agyament idióta barom. Tudtuk eddig is, dee azért überolta rendesen 🤪🤪

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-23007 Sun, 14 Apr 2024 16:14:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-23007 🤣🤣 Hmm,na most sajnálom a Vazsiakat...🤪😭😭]]> Jaa, a f@sz Bubu!
Az ökör borgyú a távcsővel. A Fidesz ” jövő látója ” 🤣🤣🤣

Hmm,na most sajnálom a Vazsiakat…🤪😭😭

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-23004 Sun, 14 Apr 2024 16:08:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-23004 Kedves Rezeda !

10, azaz tíz ezer forint a kérdés. Akkor, amikor 1, azaz egy kilógramm kenyér többe kerül mint ezer forint, a hús meg 3 ezer…

Jachtok milliárdjai, Fertő parti elb@szott beruházások milliárdjai, elk@rt stadionok milliárdjai, Hatvanp@szta milliárdjai.. ???

Elmennek ezek a pics@ba. Gyűlölöm a náci gazember csürhéjét ! Remélem a Jóisten igadzságot szolgáltat.
Vagy majd mi…

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-23001 Sun, 14 Apr 2024 14:12:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-23001 A szánhúzó kutya alapvetése is hasonló: enni, inni, aludni, kiskutyákat nemzeni, időnként a szánt húzva jólesően rohanni a hómezőkön.
Mondjuk a blökik nem foglalkoznak vagyonra, fajra, nemre , vallásra, színre stb alapuló megkülönböztetéssel.
Elvadult társaságként persze ők is kártevőkké válhatnak.
De még akkor sem nyilatkoznak aljas baromságokat, mint a cseppet sem tisztelt politikusok.

]]>
Szerző: vásárlóCsapat https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-22998 Sun, 14 Apr 2024 12:23:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-22998 Mire elég egyhavi családi pótlék?
https://vasarlocsapat.hu/_kalkulator/_csaladi/csaladi-potlek-osszege.shtml#mireelegcsp

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-22995 Sun, 14 Apr 2024 11:18:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-22995 Ha bármi nemű összefüggés lenne az elvégzett munka és a táplálkozás között, nem létezne fidesz, mert már rég éhen döglött volna az összes.

Amúgy meg csak egy sokadik öszödi beszéd, egy újabb arcon köpése a népnek, kb. minden napra jut egy-kettő ilyen, szóval csak a szokásos.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-22992 Sun, 14 Apr 2024 09:09:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-22992 Válaszként erre: polyvitaplex

Vagyis a lényeg az, hogy a „szabad választás” annyiban szabad, hogy a választók „szabadon” megválaszthatják a fidesz jelöltjét, akit az orbánék jelöltek ki egy választási körzetben. Ergo, kiknek az érdekeit fogják képviselni ezek a képviselők? Kettőt lehet találgatni. :/

Szerintem nem ez a demokrácia.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-22989 Sun, 14 Apr 2024 09:03:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-22989 Válaszként erre: polyvitaplex

Pedig az is munka. Csak a bubu hülye hozzá, és olyan elől foglalja a helyet, aki valóban tudna is dolgozni az érdekünkben. Csakhogy a legfontosabb példát mondjam, ha nem maffia kesztyűbáb ogy. képviselőink lennének, akkor már régen leváltották volna az orbánt és bandáját. Csak ugye, a varangykirály mindenhol olyan jelölteket indít, akik aztán hatalomban tartják. Ezt kéne felfogni a sok hülyének aki még mindig leszavaz a fidesz maffiára. Legalábbis azoknak közülük, akik normális(abb) országot szeretnének. :/

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/04/14/ki-ehet-es-ki-nem/#comment-22986 Sun, 14 Apr 2024 08:23:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40386#comment-22986 Kérdés, hogy Hende Csaba szerint mi számít munkának. Ő például fiatal kora óta minisztériumban, politikusként dolgozott, ami én szememben messze nem ugyanaz, mint földművesként, olvasztárként, mozdonyvezetőként biztosítani az ország vérkeringését, vagy közmunkásként hozzátenni valamit egy-egy település kinézetéhez.
Jó lenne, ha Hende és társai nem forgatnák ki a dolgozni és a munka szavak értelmét.

]]>