Hozzászólások ehhez: Választási manifesztum https://rezeda.blogin.hu/2024/04/13/valasztasi-manifesztum/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 13 Apr 2024 12:02:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/13/valasztasi-manifesztum/#comment-22947 Sat, 13 Apr 2024 12:02:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40377#comment-22947 Válaszként erre: polyvitaplex

Bírom ezeket a fideszes Freudi névválasztásokat. A kampánydalt meg ezúttal az ABBA-tól lopják hozzá. „Mani, mani, mani…”

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/13/valasztasi-manifesztum/#comment-22944 Sat, 13 Apr 2024 11:59:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40377#comment-22944 Nagy vakmerőség MP tüntetése után ilyen fidesz dzsemborit tartani. Vajon hányan lesznek rajta, és hány 100 busszal szállítják oda a részt vevőket? És főleg kinek a költsége lesz ez? A fideszé, vagy ezt is „kormány” „propagandának” hazudják, és számolják el a közpénz terhére?

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/04/13/valasztasi-manifesztum/#comment-22935 Sat, 13 Apr 2024 10:24:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40377#comment-22935 A mani feszt el van lopva.
Az egyetlen szakértelmük ehhez van, de ehhez világszínvonalon értenek.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/04/13/valasztasi-manifesztum/#comment-22932 Sat, 13 Apr 2024 07:54:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40377#comment-22932 Manifeszt lesz, ha eső nem lesz. Ha lesz, akkor is lesz.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/04/13/valasztasi-manifesztum/#comment-22920 Sat, 13 Apr 2024 07:09:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40377#comment-22920 A vadbarom náci bandája, hogy a hülyébbnél hülyébb szavakkal akarják üstökön ragadni a népet, miközben kapjuk a gyomrosokat a gazember csürhétől.. Uff, hol az a pattogatott kukorica ?! 🤣🤣]]> Kedves Rezeda !

Én nem tudom. Hát nincs erre jobb szövegük ?? 🤣

A vadbarom náci bandája, hogy a hülyébbnél hülyébb szavakkal akarják üstökön ragadni a népet, miközben kapjuk a gyomrosokat a gazember csürhétől..

Uff, hol az a pattogatott kukorica ?! 🤣🤣

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/04/13/valasztasi-manifesztum/#comment-22914 Sat, 13 Apr 2024 06:53:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40377#comment-22914 Hurrá, a nagy Manitutól kapunk egy nagy manifesztumot! Hát akkor Jancsi bácsit és Juliska nénit lehet egy újabb idegen szóval abuzálni, miközben még a „szuverenitást” sem heverhették ki.

]]>