Hozzászólások ehhez: Napszemüveg https://rezeda.blogin.hu/2024/04/09/napszemuveg/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 09 Apr 2024 17:57:44 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/04/09/napszemuveg/#comment-22761 Tue, 09 Apr 2024 17:57:44 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40347#comment-22761 A régi akváriumos logika példa rendőrvicc jut ezekről eszembe.
– Figyelj csak, Sanyi, van neked akváriumod?
– Nincs.
– Na látod, akkor te buzi vagy!

Hosszabban nem idézném a régi ökörséget, van belőle a neten elég.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/09/napszemuveg/#comment-22749 Tue, 09 Apr 2024 12:37:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40347#comment-22749 Válaszként erre: polyvitaplex

Mondjuk én megnézném, hogy égeti magát a Tompikával a fidesz…

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/04/09/napszemuveg/#comment-22746 Tue, 09 Apr 2024 12:35:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40347#comment-22746 Magyar Péter akkor hívhatná ki vitára Orbánt és Gyurcsányt, ha parlamenti választás lenne, és ők vezetnék a pártlistáikat.
Az EP-választás előtt viszont az a logikus, hogy Dobrev Klára és Deutsch Tamás jelentkezik a vitára, én ebben nem látok kivetni valót. Más kérdés, hogy Deutsch mostanra annyira lenullázta magát, hogy a vele való kommunikáció rangon aluli lenne.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/09/napszemuveg/#comment-22740 Tue, 09 Apr 2024 06:51:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40347#comment-22740 „Azon kérdésre, hogy van-e még atombombája, olyan hangfelvétele, amin kormánytagokkal beszélt, azt mondta, ennek nincs jelentősége, az igazi atombomba a magyar nép, viszont azt is hozzáfűzte, hogy nem Magyar Pétertől kellene elvárni, hogy bedönti az egész hatalmi elitet egyedül.”
https://www.nyugat.hu/cikk/magyar_peter_a_mai_napig_a_miniszterelnok_kap

Ezt szajkózom már én is mióta. Fotelből, popkornnal a kézben, az orbán maffiát nem lehet elzavarni. 🙁

Nyilván ehhez kellenek vezetők is. Akár MP, akár más. Az ostobenkó orbán banda is ezekre az időnként felbukkant vezetőkre száll rá. Aztán vagy feladják, vagy betagozódnak a maffia alá csicskásnak, baksisért a parlamentben.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/09/napszemuveg/#comment-22737 Tue, 09 Apr 2024 06:38:30 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40347#comment-22737 Anno volt egy Murphy törvény, ami szerint „ha olyan programot készítesz amit a hülyék is tudnak használni, akkor előbb-utóbb csak a hülyék fogják használni”. A fidesz kommunikációja mára csak a hülyéknek szól. Az is hülye aki még mindig rájuk szavaz. :/

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/04/09/napszemuveg/#comment-22731 Tue, 09 Apr 2024 05:55:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40347#comment-22731 Na még ez az Alexandra naccságos meg a jogosítvány…
Mondjuk az tényleg nagy bravúr, hogy térden állva, a menetiránynak háttal is le tudott vizsgázni. Talán még a szeme is csukva volt!
Mehet autóversenyzőnek Dubai-ba – viszont főpolgármesternek egy tál csirkefarhát is alkalmasabb lenne.

]]>