Hozzászólások ehhez: Oroszok a spájzban https://rezeda.blogin.hu/2024/04/02/oroszok-a-spajzban/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 02 Apr 2024 15:57:45 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/04/02/oroszok-a-spajzban/#comment-22416 Tue, 02 Apr 2024 15:57:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40296#comment-22416 Az orosz spájzok már a Spar-ban vannak (lesznek).

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/04/02/oroszok-a-spajzban/#comment-22407 Tue, 02 Apr 2024 12:30:20 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40296#comment-22407 Kiváló áruk fóruma – KAF FAK módra.
A kaf meg maga a farokkínálgatás minősített esete volt , akkor még K.Endre segédlet nélkül.

Miután sikerült a lengyelpiacot megszűntetni, barátság is a béka segge alatt, már csak a fapados ruszki piac esélyes.

Azért nálam továbbra is szimpatikusabb euroban számolni az árakat.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/04/02/oroszok-a-spajzban/#comment-22404 Tue, 02 Apr 2024 09:51:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40296#comment-22404 Azt olvastam, hogy ez egy fapados üzletlánc, raklapokról és dobozokból árulnának, parasztoknak és panelproliknak az is jó, azok úgyis csak az árakat figyelik, nem a minőséget. Különben is fura lenne, ha úgy reklámoznák, hogy “Orosz minőség”, az mifelénk a KGST-időkben azt jelentette, hogy szar.
Persze ma már minden másként van, például Roszatom = jó atom, Putyin = békeharcos, orosz minőség = kiváló áruk fóruma.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/02/oroszok-a-spajzban/#comment-22401 Tue, 02 Apr 2024 09:31:03 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40296#comment-22401 Szerintem ebből a ruszki láncból nem lesz semmi. Főleg, ha a ruszkik szankció alatt vannak. Különben a nagy utcai arcosnak rálép az EU a kis micsodájára, aztán hátralöki. Ilyen helyzethez meg amúgy is gyáva, csak itthon nagy a pofája.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/04/02/oroszok-a-spajzban/#comment-22398 Tue, 02 Apr 2024 09:27:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40296#comment-22398 „Tormareszeléssel nem foglalkozom…” Ugye?

Ilyen balfasságokra futja a stábjának, de amikor odamegy egy újságíró szembesíteni a tetteivel, akkor bezzeg „csak a kormányzással foglalkozik”. Illetve hazudja, mert azzal se foglalkozik. Csak élvezné az EU-s átlag feletti életszínvonalat közpénzből, munka nélkül. Miközben már márciusban elszaladt a költségvetés hiánya. teljesen alkalmatlan az orbán kormány a feladata elvégzésére. Helyette orrba-szájba keltik a gyűlöletet a nem fideszesek, magyar állampolgárok ellen. Ez a hazaárulás valójában, nem amit a volt századvéges/nézőpontos/alapjogokértközpontos köcsög vizionál. :/

]]>