Hozzászólások ehhez: A magyar kormány jó hírneve https://rezeda.blogin.hu/2024/03/26/a-magyar-kormany-jo-hirneve/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 27 Mar 2024 05:57:59 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/03/26/a-magyar-kormany-jo-hirneve/#comment-22020 Wed, 27 Mar 2024 05:57:59 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40257#comment-22020 A Spar igazgatótanácsa szerint 120 millió euró különadót kell fizetniük a magyar kormány rendelkezései miatt.
Eközben, ha jól értem, Lázár János vételi ajánlatot tett az üzletláncra.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/03/26/a-magyar-kormany-jo-hirneve/#comment-21999 Tue, 26 Mar 2024 18:33:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40257#comment-21999 Gátlástalan férgek.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/03/26/a-magyar-kormany-jo-hirneve/#comment-21996 Tue, 26 Mar 2024 17:36:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40257#comment-21996 Osztrák Spar 62 centért adja a félliteres, dobozos Schwechater sört.
Ha sokat szarakodnak, majd megint ott vásárolnak a tömegek.
Ezek még mindig olyan hülyék, hogy kikergetik a vásárlókat az ökör intézkedéseikkel 🙁

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/03/26/a-magyar-kormany-jo-hirneve/#comment-21990 Tue, 26 Mar 2024 13:35:27 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40257#comment-21990 Fogadnék, hogy lesz (lehet, már van is) olyan publicista vagy influenszer, aki a Spar bojkottja mellett agitál, valamilyen kicsavarodott hazafiság miatt.
Én inkább a nagyon hülye Nagy minisztertől szeretném minél messzebb tudni magam, nehogy elkapjak tőle valamilyen kreténségbacilust..

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/26/a-magyar-kormany-jo-hirneve/#comment-21978 Tue, 26 Mar 2024 07:56:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40257#comment-21978 Ugye az megvan, hogy a fidesz gyakorlatilag a boltláncok pénzén választási reklámot folytatott/folytat? Utalok erre a rezsicsökkentéses, farhátas, árellenőrzős baromságra, és a kötelezően kifüggesztendő tacepaókra. Ami szintén nem több, mint színtiszta propaganda, mások pénzén. Az adófizetőkén és a boltokén. Bár utóbbit szintén a magyar állampolgárok fizetik meg, ostoba aki nem látja át.
Ahogy azt is, hogy ezeket is „kormányzati propagandának” próbálják álcázni. Holott a fidesznek csinálnak folytatólagos kampányt. Az egész összegzéseként meg gyakorlatilag mindenkit kár ér, a fidesz politikusait, holdudvarát kivéve. :/

]]>