Hozzászólások ehhez: Tank a spájzban https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 24 Mar 2024 13:19:01 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/#comment-21897 Sun, 24 Mar 2024 13:19:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40245#comment-21897 Továbbra is ellentmondásos az egész. Az egész baloldali média azt harsogja, mennyire félnek, fosnak, rettegnek a fidesz nagykutyái.
Könyörgöm, mi a fityfenétől kellene akár egy icipicit is tartaniuk???

14 éve egy záptojást sem dobtak feléjük, a főgeci az utcán sétálgatva számolgatja a lóvét, egy rossz szó vagy füttyszó nem hangzik el a beszédein összegyültektől, az olümposzon élnek, halandók a közelükbe sem kerülhetnek (és akkor sem történne semmi, ha a sarki bérházban lakna az összes miniszter), semmilyen fenyegetéstől nem kell tartaniuk, a törvényeket ők írják, az ún. ellenzék az övék, sőt, minden az övék.
Mitől kellene tartaniuk???
Ettől a töketlen, szánalmas néptől? Na neee, előbb fognak a röhögéstől fölfordulni.

Semmi értelme az egésznek.
Nem félnek, nem fosnak, nem rettegnek, mert egész egyszerűen nincs mitől. Vidámak, röhögcsélnek, rendelik a következő jachtot…homár, kokain, kurvák…ennyi.

Félni itt egyedül a tisztességes embereknek kell, de nekik aztán nagyon, és joggal.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/#comment-21891 Sun, 24 Mar 2024 10:19:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40245#comment-21891 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Hülye.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/#comment-21888 Sun, 24 Mar 2024 10:06:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40245#comment-21888 Nincs az a repülő, amelyik örökre fennmaradna – leszáll, leesik vagy akármi. De azért előbb a helyi prigozsinok tűnnek el.
A putyinok, kim akárkik legfeljebb végelgyengülésben.
Mint általában az okos aljasok bármely helyen és időben.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/#comment-21885 Sun, 24 Mar 2024 10:04:50 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40245#comment-21885 Válaszként erre: Északi Kibic

A tankok a magyarok ellen kellenek. :/

]]>
Szerző: Északi Kibic https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/#comment-21882 Sun, 24 Mar 2024 09:37:27 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40245#comment-21882 Szereny velemenyem szerint a “jogszabály” modositasa azt a celt szolgalja, hogy amikor a stelazsi nagy robajjal (valamikor) osszedol, akkor a politikai elitetet a magyar Luftwaffe szemelyszallito flottaja, a pereputtyot a hadsereg teherautooszlopai felvezetve a Gidran jármuvekkel, Rheinmetall harckocsikkal, Leopardokkal fogjak kimenekiteni az orszagbol. A penzuk mar regen a Cayman szigeteken van.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/#comment-21879 Sun, 24 Mar 2024 08:44:37 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40245#comment-21879 Kedves Rezeda !

Nem kívánom, mert anno voltam Temesváron, és sok mindent láttam..
Dee meg kell mondjam, kisértetiesen emlékeztet ez engem, a balkáni végjátszmára .
Most, és innen mondom, nincs sok a kollégistáknak hátra. Beszélgetek a gyerekeimmel, a fiatalokkal, a tanítványaimmal.. Az nem jó szó, hogy gyűlölik a náci csürhét. Talán azt mondanám, hogy „rühellik” a gazembereket. Azt hiszem ez áll legközelebb hozzá..

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/#comment-21876 Sun, 24 Mar 2024 08:35:08 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40245#comment-21876 Válaszként erre: polyvitaplex

Jáj more! Mindenkire is vonatkozik. A purgyé purgyéjára is. A lényeg, hogy ne lehessen számon kérni őket. Remélem azért készülnek majd képek a gépekbe ki-beszálló nem ezen a nyáron lebarnult családtagokról is, a későbbi számonkérés miatt!

Mielőtt még megint bárki nekem esne, a fél felcsúti roma lakosság vezérigazgató a mészaros valamelyik kamu cégében. Rohadtul elegem van, hogy ezeket is a magyar adófizetőknek kell eltartani. Valahogy nem így képzeltem a roma felzárkóztatást. Menjenek el inkább dolgozni, abból tartsák el a kiscsaládot! :/

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/#comment-21873 Sun, 24 Mar 2024 08:30:58 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40245#comment-21873 Igen, és innentől még kérdezni se lehet róla, mennyi az annyi. Adófizetőként azért felvet kérdéseket, hogy a csuti roma bandának a luxusutazását miért is nekem kell fizetni? Azon felül is, amit már eddig is összeloptak tőlem. Vagy az elfogyott, az újabb jacht beszerzése után? De nehogy már a repülőt is fizetni kelljen a jachtig, meg vissza… :/

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/03/24/tank-a-spajzban/#comment-21870 Sun, 24 Mar 2024 07:16:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40245#comment-21870 „… egyes felső vezetők házas- vagy ÉLETTÁRSA”

Remélem, ez csak a bejegyzett élettársi kapcsolatra vonatkozik, nem pedig arra, ha valamelyik felső vezető szeretőt tart.

]]>