Hozzászólások ehhez: Gavarít Moszkva https://rezeda.blogin.hu/2024/03/06/gavarit-moszkva/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 06 Mar 2024 19:10:30 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/03/06/gavarit-moszkva/#comment-20819 Wed, 06 Mar 2024 19:10:30 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40106#comment-20819 Válaszként erre: Tom Sawyer

De az ugye megvan, hogy ez a könnyed kis vígjáték a mi bőrünkre megy? Ez csak nekik lesz happy end, a végén úgyis mi szívjuk meg.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/03/06/gavarit-moszkva/#comment-20813 Wed, 06 Mar 2024 16:45:58 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40106#comment-20813 A moszkvai dumánál keményebbnek tűnik a kínai.

https://index.hu/belfold/2024/03/06/kina-magyarorszag-megallapodas-belugyminiszterium-pinter-sandor-kinai-rendorok/

Peking beszél: 北京说话
Běijīng shuōhuà

Enné meg a fene az összes geci fideszest, lehetőleg máma még.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/06/gavarit-moszkva/#comment-20807 Wed, 06 Mar 2024 13:45:08 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40106#comment-20807 Válaszként erre: polyvitaplex

Ez most irónia akart lenni? Mert akkor még dolgozzál rajta.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/06/gavarit-moszkva/#comment-20804 Wed, 06 Mar 2024 13:43:50 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40106#comment-20804 Hm…
https://index.hu/kulfold/2024/03/06/haboru-oroszorszag-ukrajna-budapesti-orosz-nagykovetseg-haborus-veszely-kozlemeny/

Azon picsognak az orkok, hogy addig semmi probléma nem volt, amíg az ukránok el nem zavarták 2014-ben a ruszki bábkormányt.Ez nagyon elgondolkodtató, amikor azt látom, hogy az orbánék milyen bensőséges viszonyban vannak az orkokkal. Nem tudok elmenni szó nélkül e mellett se, amikor előkerül a bábkormány fogalma. Mennyit is vesztett az ország, a magyar adófizetők a drága ruszki gázon? Amiből az ukrajnai háborújukat finanszíroztuk, az orbán kormány jóvoltából… :/

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/03/06/gavarit-moszkva/#comment-20801 Wed, 06 Mar 2024 13:36:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40106#comment-20801 Azért marad el a találkozó, mert az oroszok figyelmeztették Orbánt, hogy Zelenszkij meg akarja mérgezni, és egy nyugat-európai vagy amerikai börtönbe akarja hurcolni.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/03/06/gavarit-moszkva/#comment-20798 Wed, 06 Mar 2024 12:42:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40106#comment-20798 🤣]]> Kedves Rezeda !

Az eddigi tapasztalataim alapján elég nyomós indoka lehetett lemondani a Führernek a találkozót az ukránokkal.. Jól mondtad a mozit, csak győzzük a kukoricát pattogtatni… Nem semmi vígjáték készül… 🤪🤣

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/06/gavarit-moszkva/#comment-20783 Wed, 06 Mar 2024 07:34:37 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40106#comment-20783 Nem, nem, nem! Ha a ruszki sajtó arról ír, hogy nem lesz találkozó, az azt jelenti, hogy nem lesz. Még akkor se ha amúgy lett volna. Nem kell túlgondolni. Nem a kakadu üzent, hanem a varangynak üzentek… a ruszkik. Meg úgy általában a Föld normálisabb országainak. Mert különben mi lenne, ha nem engedelmeskedne? Na, ez itt a kérdés! :/

]]>