Hozzászólások ehhez: A kreténség diadala https://rezeda.blogin.hu/2024/03/05/a-kretenseg-diadala/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 05 Mar 2024 13:56:22 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/03/05/a-kretenseg-diadala/#comment-20753 Tue, 05 Mar 2024 13:56:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40100#comment-20753 Én is tudnék gazdasági aranyköpéseket mondani, pl. “ha eláll a lélegzeted az árak láttán, vegyél lélegeztetőgépet”.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/05/a-kretenseg-diadala/#comment-20741 Tue, 05 Mar 2024 08:38:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40100#comment-20741 Kedves Rezeda! Amiről azt hiszed, hogy „ezek” elhiszik a saját baromságaikat, semmi más mint a tolvaj bűnözők rutinja. Amihez volt elég idejük is. Nap mint nap demokráciát és jogállamot hazudnak a képünkbe, és hatalmas műfelháborodással fogadják ha ennek bárki ellentmond. A magyar nép megtévesztése igenis tudatos a részükről, és bazári papagáj módjára betanulták, mit kell odaböffenteni, ha valaki rákérdez. Az egy dolog, hogy ezek a mondatok már unalomig ismertek. De belefásulni nem lehet, hiszen az egész bábszínház cehhjét MI álljuk mindannyian. A díszlettől kezdve a portás fizetéséig. Nálam már be van készítve a pezsgő, ha bukik a maffia. Igaz, néha nem bírom és megiszom, mint a pedofilbotránykor is, de mindig veszek helyette újat. 😉

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/03/05/a-kretenseg-diadala/#comment-20732 Tue, 05 Mar 2024 07:31:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40100#comment-20732 Aki nem lépett le még idejében, pedig megtehette volna, azért nem kár.
Magamat sem siratom. Igy jártam, pont.

Ha meg a felajánlott jutalmat nézem, a csutkány fél disznót osztogat – igaz, csak szavazósdi idején. Megint azt fogják választani, nem a fárasztó gondolkodást.

Amikorra az utolsó magor is felfordul éhen, már bőven lesz a saját beltenyészete mellett importált is. Esetleg az ukrán területből kap jó vazallusként, ahhoz képest mindenki örülhet a helyi békés létezésnek.

]]>