Hozzászólások ehhez: A tróger állam https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 04 Mar 2024 10:40:54 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20699 Mon, 04 Mar 2024 10:40:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20699 🤪]]> Kedves Rezeda !

Soha nem felejtem azt az októberi napot, amikor a T-34 forgolódott a Kossuth téren. Mondtam is a bratyesznak, ilyen jó 56-os filmet még nem láttam. Aztán mutatta a sarkban, hogy „ÉLŐ” .. 😼🤪

]]>
Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20696 Mon, 04 Mar 2024 10:35:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20696 Válaszként erre: Coolman

🙂

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20687 Mon, 04 Mar 2024 09:26:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20687 Válaszként erre: Yeti

Kis ország ez, mindenki mindenkinek a rokona. Külső „politikai támogatás” nélkül vakmerőség ilyenekkel vigéckedni. Amit a jelenlegi hatalomba furakodott bűnözők is nagyon jól tudnak. Bár ahogy múlik az idő, annál jobban csökken a veszélyérzetük, és ez látszik is.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20684 Mon, 04 Mar 2024 09:23:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20684 Válaszként erre: polyvitaplex

Ez az első fejezet a diktátorok kézikönyvében. Fosasd be a népet valós és vélt fenyegetésekkel, aztán tündökölj a megmentő szerepében… :/

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20681 Mon, 04 Mar 2024 08:46:18 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20681 Ennyi év elteltével már komolyan számolni kell az úgynevezett „második generációs” „károsultak” kártalanításával is!
Örökös kárpótlás, főleg azoknak akik annakidején még a közelébe se kerülhettek a történteknek.

Sajnálatosan tényleg nem akadt egy tökös rendőr, aki időben letörte volna a villáskulcsot a praclival együtt. Most azért már akadna, nem is egy amelyik akár a tömegbe is lőne, ha a gazda azt várná el. Persze ez csak az én feltételezésem, no de az eddigi keserves tapasztalatok alapján.

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20675 Mon, 04 Mar 2024 08:36:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20675 Kedves Kázmér!
Szeretettel köszöntöm neve napján. 🙂
Köszönöm az írásait. Tartják bennem a lelket, hogy ne fáradjak bele.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20672 Mon, 04 Mar 2024 08:15:32 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20672 Nem tudom, nem azért tartják-e napirenden 2006-ot, különböző formákban és indokokkal, hogy az akkori félelmeket pavlovi reflexszel újra és újra felidéztessék az átlagemberekben (magamat is közéjük sorolom). A köveket dobáló, gyújtogató tüntetők akkori látványa még ma is bizonytalan, nyugtalanító érzéseket hozhat felszínre, akárcsak a határkerítést szaggató migránsoké, de szerencsére van egy erős kezű vezetőnk, aki vigyáz ránk.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20660 Mon, 04 Mar 2024 07:53:59 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20660 Gyönyörűen le volt ez zsírozva. Balhé, dobálás, gyújtogatás (kubatovval a karmesteri poszton), cserébe immunitás, stadionok és közpénz-eső.
Azt nem tudom, győzikét is előre beigérték nekik vagy csak év végi bónusz lett…

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20657 Mon, 04 Mar 2024 07:28:58 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20657 Hogy ez mennyire így van, mi sem bizonyítja jobban, mint a legfrissebb kubatov fociultrás „performansz”:
„Te semmirekellő sz*rházi! Nekünk életfogytig tartó szenvedély, neked életfogytig tartó kínszenvedést!”
https://index.hu/sport/2024/03/03/tordai-bence-parlament-ferencvaros-fradi-ultrak-szurkolok-uzenet-molino-beszolas/

Pedig megint csak egy tudatos „félreértésről” van szó, mint anno 2006-ban. Megint a csőcseléket használja fel a fidesz a politikai céljai érdekében, a normális magyarok ellen. Na ez a valódi nácizmus.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/03/04/a-troger-allam/#comment-20654 Mon, 04 Mar 2024 06:12:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40094#comment-20654 Már hogyne járna kártérítés annak, aki kissé megkésve érve az MTV-székházhoz, már nem talált Túró Rudit a szétzúzott automatában? Szegénynek máig hatóan sérültek a személyiségi jogai!

]]>