Hozzászólások ehhez: Ne te szégyelld magad https://rezeda.blogin.hu/2024/03/03/ne-te-szegyelld-magad/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 03 Mar 2024 07:25:17 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/03/03/ne-te-szegyelld-magad/#comment-20627 Sun, 03 Mar 2024 07:25:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40082#comment-20627 Putyin kutyája mimóza lelkét megóvandó ezentúl putyinpatkány legyen a titulusa.

A tömeg nem veti meg ezeket, ellenben ezek megveszik a tömeget.
Katona eskü szövege volt ilyen megvetős a cinegés időkben:
„Békében és háborúban egyaránt népünk igaz fiához méltó módon viselkedem, becsülettel élek és halok. Ha pedig eskümet megszegem, sújtson a népköztársaság törvénye és dolgozó népünk megvetése.”

Sokra azzal sem mentünk, vetés helyett előbb kaszára kapára kellene kapni azoknak a tömegeknek, amelyek nem rajonganak a közmunkáért(jobb helyen azt büntetésként szabják ki a kisebb súlyú cselekményekért).
No de ilyen tömeg nincs!

]]>