Hozzászólások ehhez: Esti Kornél éneke https://rezeda.blogin.hu/2024/03/02/esti-kornel-eneke/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 02 Mar 2024 10:11:16 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/03/02/esti-kornel-eneke/#comment-20594 Sat, 02 Mar 2024 10:11:16 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40073#comment-20594 „orbán köztársasági elnöke”

Ez a lényeg kérem szépen, ami miatt a Holdról is látszik, a magyar parlament alkotmány és alaptörvény ellenesen működik (C cikk, (2) pont, ha még nem változtatták meg azt is).

https://www.parlament.hu/aktual/2011_xcii/index/hazszabaly/hazszabaly/hszab_tart/kozt_elnok_valaszt

Nyilván az orbán is ajánlhat köztársasági elnököt. De a körülmények azt mutatják, hogy a fideszben, és a fideszes parlamenti képviselők közül CSAK az orbán ajánlhat. Amelyik fideszes képviselő ezzel szembemenne, elbúcsúzhatna a zsíros mandátumától és a még zsírosabb bizottsági helyektől. Ami = zsarolás… nagyon súlyos bűncselekmény. :/

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/03/02/esti-kornel-eneke/#comment-20591 Sat, 02 Mar 2024 09:53:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40073#comment-20591 Hogyhogy nem világítottak át ezt az embert az elnökké jelölése előtt? Ha Karsai Lászlónak lehet információja az apa múltjáról, akkor a titkosszolgálatoknak is kellett volna lennie.
Ez elég nagy öngólnak néz ki. Remélem, hogy a sajtó nem finnyáskodik, és rendesen beleáll, ezt az ügyet sokáig napirenden kell tartani.

]]>
Szerző: repulo https://rezeda.blogin.hu/2024/03/02/esti-kornel-eneke/#comment-20588 Sat, 02 Mar 2024 09:26:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40073#comment-20588 Ha el is jutna a hír, legfeljebb pozitív reakciók várhatók a homo- és xenofób, nyíltan, vagy csak a négy fal között antiszemita, mélykeresztény, Horthyt visszasíró törzsszavazóktól:
Biztos rendes ember, hát már az apja is az volt.

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/03/02/esti-kornel-eneke/#comment-20585 Sat, 02 Mar 2024 09:00:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40073#comment-20585 A papáikról és nagypapáikról semmi ismeretem sem volt, annál inkább a korai meggazdagodási módszereikről.
Ami elegendő is lett ahhoz, hogy ne érezzek semmiféle közösséget velük, sem híveikkel sem támogatóikkal.
Ehhez képest már nem is annyira lényeges, habosodik az excrementum valamilyen izmus miatt vagy csak simán szájközépig ér a kárpált medencében.

]]>