Hozzászólások ehhez: Kétségek és bizonyosságok https://rezeda.blogin.hu/2024/02/25/ketsegek-es-bizonyossagok/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 25 Feb 2024 15:55:30 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/02/25/ketsegek-es-bizonyossagok/#comment-19979 Sun, 25 Feb 2024 15:55:30 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40028#comment-19979 Válaszként erre: hj

Köszönöm. Én is örülök.
Talán most már jobban bírni fogom, akármi is történjen a jövőben.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/02/25/ketsegek-es-bizonyossagok/#comment-19976 Sun, 25 Feb 2024 11:49:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40028#comment-19976 Válaszként erre: Yeti

(Off: Örülök, hogy újra itt.)

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/02/25/ketsegek-es-bizonyossagok/#comment-19970 Sun, 25 Feb 2024 10:29:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40028#comment-19970 „Kocsis Máté a Facbookon jelenti be, ki lesz Magyarország köztársasági elnöke.”

Hol másutt jelentse be, küldjön mindenkinek sms-t? Azt különben is könnyű lenne hamisítani, lenne pár ötletem.

Tisztelt XY, örömel tudatom hogy, Smit Pál lesssz megint a elnök!!!!

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/02/25/ketsegek-es-bizonyossagok/#comment-19967 Sun, 25 Feb 2024 09:46:03 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40028#comment-19967 Alkotmánybíróság? Nincs is alkotmány!
Igaz, köztársaság se. Elnök, álnok, titkár annál inkább növekvő mennyiségben.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/02/25/ketsegek-es-bizonyossagok/#comment-19964 Sun, 25 Feb 2024 09:29:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40028#comment-19964 Múltkor már valahol írtam, hogy itt nem a parlament választja a miniszterelnököt, hanem a fidesz elnöke választja ki saját magát a posztra. Ahogy azokat a parlamenti képviselőket is, akik aztán megszavazzák. A ke.-i poszttal ugyanaz a helyzet. Ami persze alkotmányossági „aggályokat” is felvet. De az alkotmánybírákat is a fidesz elnöke válogatja ki. Ahogy ez a leendő ke. is az orbán maffiának bazsevált, amíg alkotmánybíró volt.

Mondjuk azoknak akik itt fizetik a cehhet, ebbe nem kéne beletörődniük. Ugyanis, teljesen illegitim Magyarországon a parlament, és a kormány is. Ergo, az általuk hozott „törvények” is illegitimek. Lehet ezen a tényen persze gúnyolódni, de attól még sajna tény marad. :/

]]>