Hozzászólások ehhez: Deutsch és a hányás https://rezeda.blogin.hu/2024/02/24/deutsch-es-a-hanyas/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 24 Feb 2024 12:30:56 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/02/24/deutsch-es-a-hanyas/#comment-19910 Sat, 24 Feb 2024 12:30:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40022#comment-19910 Tompika, nem véletlenül ez a gúnyneve. Amit meg felböffent, az eszéhez kell mérni. Gyanítom az orbán is csak ennyire tartja az úniót, hogy ilyen listavezetőt állított ki. Kár, hogy ott az EU-ban nem értik a kolostormalac vaskos „tréfáit”, és csak úgy veszik, a magyaroktól ennyi tellett. Már persze ha megszavazzák… Megszavazzák? :/

]]>
Szerző: Yeti https://rezeda.blogin.hu/2024/02/24/deutsch-es-a-hanyas/#comment-19904 Sat, 24 Feb 2024 10:53:32 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40022#comment-19904 Ez a rusnya pofa a veje? Vagy az egy másik gazember?
A fene se igazodik ki ezek között.

]]>
Szerző: Puskás Zsigmondné https://rezeda.blogin.hu/2024/02/24/deutsch-es-a-hanyas/#comment-19901 Sat, 24 Feb 2024 10:49:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40022#comment-19901 „a sokszínűségről hősünknek miért a hányás ugrik be, miért nem egy szivárvány vagy kifestőkönyv”, vagy a biológia……. ,biológiai sokszínűség, biodiverzitás. https://greendex.hu/biodiverzitas/

]]>
Szerző: Coolman https://rezeda.blogin.hu/2024/02/24/deutsch-es-a-hanyas/#comment-19898 Sat, 24 Feb 2024 07:35:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40022#comment-19898 Én egy monokróm hányást is megpróbálnék rájuk. Gondolatban mindig sikerül.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/02/24/deutsch-es-a-hanyas/#comment-19895 Sat, 24 Feb 2024 07:33:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40022#comment-19895 Ez az emberszabású kreatúra a hányás fizikai jellemzőiben mondjuk tényleg szakértő – elvégre minden reggel láthatja a tükörben (feltéve, hogy egyáltalán belenéz, mielőtt emberek közé merészkedik…).

]]>