Hozzászólások ehhez: Durvul? Durvul https://rezeda.blogin.hu/2024/02/21/durvul-durvul/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 21 Feb 2024 22:59:42 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Quvik https://rezeda.blogin.hu/2024/02/21/durvul-durvul/#comment-19787 Wed, 21 Feb 2024 22:59:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40004#comment-19787 Válaszként erre: Tom Sawyer

Most is az a legnagyobb problémája, hogy néhány ember kezében hatalmas vagyon összpontosul! (És talán az, hogy ő kimarad belőle…)

]]>
Szerző: Haragos https://rezeda.blogin.hu/2024/02/21/durvul-durvul/#comment-19781 Wed, 21 Feb 2024 18:30:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40004#comment-19781 Annak a 3 millió magyarnak aki nyulvánvaló és tudható következmények ellenére is orbánra és a fideszre szavazott az utolsó választáson bele kéne verni az orrát ebbe a szarba is! Ez is a ti művetek gyáva, gerinctelen, gyűlölködő cselédek! A kurva anyátokat! Gyönyörködjetek a művetekben disznók!

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/02/21/durvul-durvul/#comment-19772 Wed, 21 Feb 2024 12:01:27 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=40004#comment-19772 ]]> Kedves Rezeda !

Ezzel a kölökmackó Magyarral csak annyi a gondom – a Jóisten lássa a lelkem – hogy amíg hozzáfért szopni az Orbán Führer pöcsét addig semmi gondja nem volt ennek se… 🤣

]]>