Hozzászólások ehhez: Készülődés és retus https://rezeda.blogin.hu/2024/02/17/keszulodes-es-retus/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 17 Feb 2024 12:54:22 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/02/17/keszulodes-es-retus/#comment-19541 Sat, 17 Feb 2024 12:54:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39968#comment-19541 Kedves Rezeda, kedves Mindenki !

Remélem senkit nem hagy el a jókedve ma délután ! Nekem vannak fenntartásaim, vajon az agymosott birka csürhe hogyan éli meg ezeket a napokat ? Tényleg ennyire agymosottak, hogy még a tükörnek is tudnak hazudni ???
Egyenlőre nagyon úgy tűnik..
Ez viszont maradjon az Ő nyomorúságuk !

Jó lesz ez a mozi, azt már látni. A műfaj még nem világos, de a tragikomédia parasztosabbjára szavaznék.. :))

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/02/17/keszulodes-es-retus/#comment-19538 Sat, 17 Feb 2024 12:44:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39968#comment-19538 Válaszként erre: Ultron

Egyébként azon tényleg csodálkozom, hogy amikor elhatározzák, hogy egy ilyen szót bedobnak – illetve beerőltetnek – a köztudatba, akkor az nem kizáró ok, hogy pont az alapvető bázisuk nem fogja sem érteni, sem kimondani tudni?

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/02/17/keszulodes-es-retus/#comment-19535 Sat, 17 Feb 2024 11:05:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39968#comment-19535 Válaszként erre: polyvitaplex

Azt a pálinkát a Nap felszínéről is hozhatják, ahhoz akkor se lenne elég forró…
Sőt, szerintem pár év múlva rendeletbe veszi, hogy a halála után is csak ő lehet a szuperfőispán. Majd kiállítják a karmelita erkélyére, homárzabáló pózban. Kitömni (már) nem kell…

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/02/17/keszulodes-es-retus/#comment-19532 Sat, 17 Feb 2024 10:59:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39968#comment-19532 Válaszként erre: hj

Nem is értem, hogy maradhatott ki…XD
Mimagyar szuterenitás.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/02/17/keszulodes-es-retus/#comment-19529 Sat, 17 Feb 2024 10:48:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39968#comment-19529 Válaszként erre: Ultron

És az aktuális jolly joker, a SZUVERENITÁS.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/02/17/keszulodes-es-retus/#comment-19514 Sat, 17 Feb 2024 07:49:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39968#comment-19514 Járt utat a járatlanért el ne hagyj, 2002 óta megszokott dolog, hogy baj idején Orbán napokra eltűnik, hallgat, sőt már azelőtt, a székházbotrány-ügyben sem szólalt meg. Ami azt is jelentheti, hogy ilyenkor összeomlik, de azt is, hogy megállás nélkül dolgozik, szervezkedik, rakosgatja a bábukat. Tök mindegy.
Szokás szerint hülyeségeket fog beszélni, Rogánék-Habonyék szerint a magyarok a változatlanságot szeretik, attól érzik magukat biztonságban.

Persze az is lehet, hogy ma délután ő is lemond. Attól függ, hány fokos a pálinka.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/02/17/keszulodes-es-retus/#comment-19511 Sat, 17 Feb 2024 07:14:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39968#comment-19511 Mibe, hogy egy szó, de még csak egy halovány utalás sem lesz a két fúria dicstelen távozására?
Ellenben lesz (bingo előkészítve): Brüsszel, dollárbaloldal, ultraliberálisok, nyugat, Soros, migránsok, Gyurcsány, háborúpárti, békepárti, nem hagyjuk, megvédjük, harcolunk, folytatjuk, fütyülnek,
táncolunk, ukrán, pénz, növekedés, jövő, kolbász, böllér, disznósajt.

]]>