Hozzászólások ehhez: Nemzeti disznóvágás https://rezeda.blogin.hu/2024/02/15/nemzeti-disznovagas/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 15 Feb 2024 15:52:42 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/02/15/nemzeti-disznovagas/#comment-19445 Thu, 15 Feb 2024 15:52:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39953#comment-19445 Egyetlenegy disznót kellene csak levágni ebben az országban…

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/02/15/nemzeti-disznovagas/#comment-19406 Thu, 15 Feb 2024 13:39:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39953#comment-19406 Megpróbálnám keresztezni a sertést és a juhot, így a disznótor egyúttal birkapörkölt-fesztivál is lenne, na ezt csinálja utánunk a többi nép, ha tudja.
De nem tudja, mert egyetlen magyar böllér többet ér, mint száz, petrezselyemszószon és párolt csigabigán élő külföldi.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/02/15/nemzeti-disznovagas/#comment-19391 Thu, 15 Feb 2024 08:34:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39953#comment-19391 Nem olyan rossz jelző ez a már mindenre ráaggatott „nemzeti” (még ha Petőfi kicsit meg is sértődik, hogy folyamatosan devalválják a legismertebb versének a címét), mert arra, ami éppen most zúdul vissza a nyakukba, a nemzeti sz@rcunaminál milyen találóbb kifejezés lenne?

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/02/15/nemzeti-disznovagas/#comment-19385 Thu, 15 Feb 2024 07:01:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39953#comment-19385 Dikk mán more! A cigányok még mindig lopják a sonkát! :/

]]>