Hozzászólások ehhez: Táncórák kezdőknek és haladóknak https://rezeda.blogin.hu/2024/02/06/tancorak-kezdoknek-es-haladoknak/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 06 Feb 2024 19:33:37 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/02/06/tancorak-kezdoknek-es-haladoknak/#comment-18518 Tue, 06 Feb 2024 19:33:37 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39878#comment-18518 Bocs, csak egy kérdés ? Láttátok az év megyei emböreit ? Nekem Idesanyám csak a sajátjainkat mutatta a szomszéd vármegyétekből .

Mit mondjak ? Aki levette a kupakot a gukkerről, már nem kerülhetett szavazó listára…. :)))

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/02/06/tancorak-kezdoknek-es-haladoknak/#comment-18512 Tue, 06 Feb 2024 17:26:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39878#comment-18512 Jav.: halogatás

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/02/06/tancorak-kezdoknek-es-haladoknak/#comment-18509 Tue, 06 Feb 2024 17:24:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39878#comment-18509 Ez a halogatása egyike az Orbán-kormány érthetetlen manővereinek. Svédországgal jelentősen erősödne a NATO észak-európai jelenléte, de lehet, hogy pont ez a baj.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/02/06/tancorak-kezdoknek-es-haladoknak/#comment-18506 Tue, 06 Feb 2024 17:16:42 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39878#comment-18506 Még ahhoz is hülyék vagyunk, hogy a szomszédot kib@sszuk a konyhánkból, mert igaz hogy semmit nem tesz a fazékba, de k@rvára elsózza a levest a családnak.
Nem az állampolgárságot kérdőjelezem meg, dee azért álljon már meg az a fáklyásmenet a kutyafáját !!

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/02/06/tancorak-kezdoknek-es-haladoknak/#comment-18503 Tue, 06 Feb 2024 17:11:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39878#comment-18503 Kedves Rezeda !

Ezt az országot az értelmesek, a gondolkodók , akik nem akarták karóba húzva végezni mindig itt hagyták, gyakorlatilag Szent István óta. Néźzetek körül az utcátokban. Akinek egy csöpp esze is volt nyugatra ment, és esze ágába sem jut visszajönni.
Persze tudjuk : szívet cseréljen aki hazát cserél…
Dee ekkora barom gyökereket is csak mi tudunk megválasztani újra-és újra.. 2/3 -al ráadás. Barom hülye szolga nemzet!! Bocs nemzeth !

]]>
Szerző: Nyista https://rezeda.blogin.hu/2024/02/06/tancorak-kezdoknek-es-haladoknak/#comment-18500 Tue, 06 Feb 2024 16:33:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39878#comment-18500 Nem tudom mit reméljek. Ha felébredne a magyar társadalom (ennek az esélye a nullához közelít) és elzavarná ezt a dagadt disznót a vérbe azzal talán időlegesen kihúzná a fejét a hurokból. De elmaradna a végső, nagy lecke ami talán segítene levonni a magyar társadalomnak a tanulságokat. Mert úgy tűnik, hogy két elvesztett világháború és negyven évnyi szovjet megszállás nem volt elég ehhez. Ezért én mégis azt mondom, hogy had csinálja végig a köpcös amit akar! Had legyen teljes a pusztulás! Egy ilyen gerinctelen és ostoba nép nem érdemel mást. Aztán amikor a túlélők nekiállnak újra összerakni az országot a romokból talán levonják a megfelelő következtetést. Úgyhogy hajrá geci! Hajrá fidesz! Avagy Had lám uram isten! Mire megyûnk ketten?

]]>