Hozzászólások ehhez: Orbán a sarokban hörög https://rezeda.blogin.hu/2024/02/04/orban-a-sarokban-horog/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 05 Feb 2024 18:30:07 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Nyista https://rezeda.blogin.hu/2024/02/04/orban-a-sarokban-horog/#comment-18446 Mon, 05 Feb 2024 18:30:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39866#comment-18446 Lehet, hogy hamarosan az is kiderül, hogy milyen a polonium-os pálinka? Akkor én majd főzök magamnak egy kávét. Fő a biztonság…

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/02/04/orban-a-sarokban-horog/#comment-18419 Mon, 05 Feb 2024 09:33:38 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39866#comment-18419 Azt észrevettétek, hogy a „hörög” és a „röhög” anagramma? Olyan mint a „Soros” és az „orsoS”… :/

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/02/04/orban-a-sarokban-horog/#comment-18350 Sun, 04 Feb 2024 20:13:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39866#comment-18350 Kedves Rezeda !

Szevasztopoli Orosz-ukránoktól tanultam meg a nyelvüket. Nincs miről beszélni, borzasztóan sajnálom az elveszett életeket. Uuram bocsáss meg nekünk, hogy semmit nem teszünk ellene.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/02/04/orban-a-sarokban-horog/#comment-18344 Sun, 04 Feb 2024 18:33:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39866#comment-18344 Csak tényleg hörögne már…az se baj, ha éppen nem a sarokban.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/02/04/orban-a-sarokban-horog/#comment-18329 Sun, 04 Feb 2024 09:52:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39866#comment-18329 Az egész történetben a legfontosabb mozzanat, a ruszkik reakciója a „nemvétóra”. Ami ragyogóan alátámasztja a köpcös hazaáruló voltát. Ami miatt 1 percig nem maradhatna a miniszterelnöki székben… jobb helyeken. De ez nem az. Itt bármit csinál ez a hazaáruló tolvaj c…sicskája putinnak, az agyatlan 1 millió tapsikol neki. A másik 6-7 millió agyatlan meg nem csinál semmit. Pedig a cehhet mindenki fizetni fogja… :/

]]>
Szerző: lola https://rezeda.blogin.hu/2024/02/04/orban-a-sarokban-horog/#comment-18326 Sun, 04 Feb 2024 08:25:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39866#comment-18326 Tisztelt szerző!
az amerikai népszavában 2024.02.04 számában van egy fotó hogyan fog kezet a román elnökkel ebben minden benne van. Ez is megérne egy elmélkedést.

]]>