Hozzászólások ehhez: Bayer a pokolba megy https://rezeda.blogin.hu/2024/01/30/bayer-a-pokolba-megy/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 30 Jan 2024 16:11:08 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/01/30/bayer-a-pokolba-megy/#comment-17990 Tue, 30 Jan 2024 16:11:08 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39815#comment-17990 Bayer iszonyodása is elég jó, de a másik tahó, a barátja „erkölcsi hitelét” hű ebként védelmező Szentesi Zöldi vakkantása sokkal szórakoztatóbb.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/01/30/bayer-a-pokolba-megy/#comment-17984 Tue, 30 Jan 2024 14:58:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39815#comment-17984 ⭐⭐⭐⭐]]> Válaszként erre: Ultron

⭐⭐⭐⭐⭐

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/01/30/bayer-a-pokolba-megy/#comment-17945 Tue, 30 Jan 2024 11:46:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39815#comment-17945 Megy???
Szerintem onnan jött…

]]>
Szerző: abramovics https://rezeda.blogin.hu/2024/01/30/bayer-a-pokolba-megy/#comment-17921 Tue, 30 Jan 2024 10:36:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39815#comment-17921 tán az egyik legkorrektebb, s mégis visszafogott írás ezekről a mocsadék állatokról.
amit egyébiránt hibának tartok, hogy ennyire megengedő, amennyire!
több mint bűn, hiba!
ezekről mindig, mindenkor csak és kizárólag a legtényszerűbben, s a legkegyetlenebb módon kell beszélni, írni!
amennyiben nem így teszünk, azt ők gyengeségnek vélik, s azonnal ki is használják, s támadnak.
mert a legjobb védekezés a támadás, ugye?
ezzel szemben akik magukat velük szemben pozícionálják, azok valamilyen elmebeteg doktríner liberális gőggel ismételgetik, nem megysünk le az ő szintjükre, mi különbek vagyunk.
ami sajnos igaz,
.
DE
.
nem pozitív irányban!
különb hülyék!
ugyanis, ha egy kanálist kell kitakarítani a szartól, mocsoktól, ott elkerülhetetlenül szarosak, mocskosak leszünk!
.
DE
.
mi utána meg tudunk, tisztálkodni, míg a szar, és a mocsok mindörökre szar, és mocsok marad!
.
.
abramovics voltam, s vagyok

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/01/30/bayer-a-pokolba-megy/#comment-17915 Tue, 30 Jan 2024 08:25:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39815#comment-17915 Márpedig bizony van köze valaki erkölcsi felfogásához annak, hogy milyen családból jött. Van akit a nagypapi arra tanított, már egészen kis korában, hogy nem lopunk, még egy gyufát se. Van akit meg hüvelymotozásos anekdotákon keresztül arra, hogy lenézze embertársait. Aztán van aki emlékszik rá, van aki meg szeretné inkább elfelejteni.
Egy biztos, nagypapiktól függetlenül, szépen összefújta a szemetet a szél a fideszben. Bárcsak minél előbb vége lenne, ennek a tragikomédiának! :/

]]>