Hozzászólások ehhez: Kézen fogva https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 23 Jan 2024 06:48:05 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17474 Tue, 23 Jan 2024 06:48:05 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17474 Válaszként erre: hj

🙂

]]>
Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17471 Tue, 23 Jan 2024 06:47:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17471 Válaszként erre: KáZé

🙂

]]>
Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17468 Tue, 23 Jan 2024 06:47:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17468 Válaszként erre: Tom Sawyer

🙂

]]>
Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17465 Tue, 23 Jan 2024 06:46:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17465 Válaszként erre: cyr45

🙂

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17435 Mon, 22 Jan 2024 23:05:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17435 Én nem tudom. Dee ez csak úgy alszik a Karmelitában ? Álmában csörömpöl picit ? Fogdossa élete vietnámi kezét ?
Én nem tudom…

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17432 Mon, 22 Jan 2024 23:00:27 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17432 🤣]]> Kedves Rezeda !

Mindenek elött az Isten hozott újra közöttünk! Aztán mert hogy hozzá szóljak.. Ehhez a rangadó eljegyzéshez nehéz lenne mit hozzátenni..🤣🤣

]]>
Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17426 Mon, 22 Jan 2024 20:23:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17426 Válaszként erre: rezeda

„Tehát, a cégek meg sem próbálkoznak ezzel, inkább szépen elküldik a magyart.”

Egy LÉNYEGES dolgot kifelejtettél:
MIKOR küldik el a magyar munkavállalót?…
Miután a vietnami, fülöp szigeteki (stb.) munkaerőt már betanította, felhozta a megfelelő szintre!

Micsoda példamutató, korrekt eljárás…

]]>
Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17423 Mon, 22 Jan 2024 20:11:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17423 Szia Rezeda, üdv újra itt!:-)

Ha ittál elegendő mennyiségű forralt bort, akkor azért gyógyultál meg.
Ha pedig nem, akkor azért tartott ilyen sokáig…

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17417 Mon, 22 Jan 2024 17:36:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17417 Most akkor a „ha Magyarországra jössz, tiszteletben kell tartanod a kultúránkat” már nincs érvényben?

(És örülök, hogy újra örülhetünk Rezedának.)

]]>
Szerző: KáZé https://rezeda.blogin.hu/2024/01/22/kezen-fogva/#comment-17414 Mon, 22 Jan 2024 17:11:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39761#comment-17414 Kedves Rezeda!
Öröm újra olvasni.

Más tollával ékeskedem:
Kommentelő1: „Orbánt be kéne fóliázni.”
Kommentelő2: „Nincs akkora fólia.”

]]>