Hozzászólások ehhez: Feljegyzések a vizitdíjról https://rezeda.blogin.hu/2024/01/09/feljegyzesek-a-vizitdijrol/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 10 Jan 2024 06:47:17 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Kiss Erika https://rezeda.blogin.hu/2024/01/09/feljegyzesek-a-vizitdijrol/#comment-16520 Wed, 10 Jan 2024 06:47:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39725#comment-16520 Válaszként erre: polyvitaplex

Igen, ott kezdték a leszalámizást, kellően távoli, kellően elvakított megyében, ahol senki ( a valamicske ” hatalommal ” is rendelkező szakemberek közül ) nem tette szóvá, aztán, mint a leprát, terjesztették ki az egész országra. Még Budapest hátra van, kiványcsi vagyok ( inkább nem ) , hogy ahhoz mikor mernek hozzányúlni. Bár ezek bármikor.

]]>
Szerző: Anarchista https://rezeda.blogin.hu/2024/01/09/feljegyzesek-a-vizitdijrol/#comment-16445 Tue, 09 Jan 2024 18:37:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39725#comment-16445 Két megjegyzés: 1. Attól, hogy a bőgatyás, nagybajuszú magyarnak be kell dobnia 300 Ft-ot egy automába még nem lesz öntudatos polgár. Üdítőt meg csokit is lehet így venni. De attól sem lett.
2. Igen! Ilyen mértékű az elhülyülés! A gyávaság meg már az elhülyülés előtt is adott volt.
P.s. Senkinek nem fogun hiányozni! Legyen nekünk könnyű a föld!

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2024/01/09/feljegyzesek-a-vizitdijrol/#comment-16439 Tue, 09 Jan 2024 08:44:50 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39725#comment-16439 „Brüsszel van, meg különleges katonai műveleti infláció, miközben Soros és Gyurcsány a genderseregek élén felváltva lopkodják ki a budipapírt a magyari kórházakból. Na ezért.”

Készült Magyarország kormánya megbízásából.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2024/01/09/feljegyzesek-a-vizitdijrol/#comment-16436 Tue, 09 Jan 2024 08:40:44 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39725#comment-16436 Válaszként erre: Kiss Erika

Ezt az új ügyeleti rendszert Hajdú-Biharban vezették be először, tesztelés céljából. Naná, hogy Győrfi Pál mentőszóvivő szerint a teszt sikeres volt, ekkor vezették be a rendszert a többi megyében is. Annak ellenére, hogy a hajdú-bihariak folyamatosan jelezték, hogy veszélybe került a betegek ellátása. Egy beteg állapotát még akkor is képtelenség telefonon keresztül felmérni, ha a beteg pontosan meg tudja fogalmazni, hogy mije fáj.

]]>
Szerző: Kiss Erika https://rezeda.blogin.hu/2024/01/09/feljegyzesek-a-vizitdijrol/#comment-16433 Tue, 09 Jan 2024 08:02:08 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39725#comment-16433 ” Kiderült, hogy milyen lesz az új egységes ügyeleti rendszer Pest megyében – 52 település helyett 18-ban lesz ügyelet ” A gyermekorvosi ügyelet még ennél is ” szebbre ” sikerült, Pest megyében három helyen lesz ( Cegléd, Érd, Vác ) . De semmi baj, hívjuk a mentőt, amiben már nem mentőorvos lesz, hanem mentő ápoló és amúgy is már Budapest ellátására is vidékről küldenek fel mentőautókat, amik így , papíron egyszerre két helyen is ellátják a betegeket. Sok szerencsét mindannyiunknak !

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2024/01/09/feljegyzesek-a-vizitdijrol/#comment-16430 Tue, 09 Jan 2024 07:48:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39725#comment-16430 Azon gondolkodtam, hogy Magyarországon nem is pártok vannak, hanem törzsek. Van a törzsfőnök, a főurak, urak és a jobbágyok. Meg persze az ellenségek, akik a többi törzsek tagjai. Kb. ez a felosztás a törzsi struktúrában. A törzsfőnök meg csak akkor távozik a törzs éléről, ha végelgyengülésben, vagy más, nem természetes úton elhuny. :/

Szégyellem, hogy ’90 óta ide jutottunk. Akkor még senki sem gondolta volna. Egy utolsó, Európa szuterén állama lett az országomból. 🙁

]]>