Hozzászólások ehhez: Kátyúk, lovak, emberek https://rezeda.blogin.hu/2023/12/19/katyuk-lovak-emberek/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 19 Dec 2023 23:53:09 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/12/19/katyuk-lovak-emberek/#comment-15142 Tue, 19 Dec 2023 23:53:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39604#comment-15142 Kedves Rezeda !

Mit lehet még hozzátenni ?? Vicces lenne, ha éppen nem az életünket b@szná szét a náci görény…

]]>
Szerző: Jane Doe https://rezeda.blogin.hu/2023/12/19/katyuk-lovak-emberek/#comment-15115 Tue, 19 Dec 2023 11:21:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39604#comment-15115 Nem is tudom, hogy miért, de nekem a fidesz-tálib potentátokról és a lyukas gumiról valami egészen más jutott eszembe.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2023/12/19/katyuk-lovak-emberek/#comment-15109 Tue, 19 Dec 2023 09:05:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39604#comment-15109 Mostmár akkor duplán defektes az a disznózsírban érlelt hájfejű abortum…

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/12/19/katyuk-lovak-emberek/#comment-15106 Tue, 19 Dec 2023 07:20:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39604#comment-15106 Az ilyen rezsisziszis performanszok láttán azért kinyílik a vascső az eber zsebében. Azt ugye tudjuk, hogy Szombathelyen, Bp.-en azért rohadnak le az utak, mert az un. „ellenzéki”, fideszes szalonqrvaanyázással „baloldali”, vezetésű városoknak nem adnak pénzt. De az, hogy Szombathely határától egészen Balogunyomig tengelytörő a 86-os, az már az ilyen rezsisziszi féle fideszes kretének felelőssége, élén a dagadt bonszájdúcséval.

Megint megpróbált egy fideszes balfasz tolvaj hülyének nézni, és nem jött be. :/

]]>