Hozzászólások ehhez: Rossznak lenni rossz https://rezeda.blogin.hu/2023/12/18/rossznak-lenni-rossz/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 18 Dec 2023 19:54:25 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/18/rossznak-lenni-rossz/#comment-15037 Mon, 18 Dec 2023 19:54:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39595#comment-15037 Teljesen mindegy, hogy orbán melyik kinevezettjéről mit gondolunk és mit írunk ,egy sablon szöveget lehet rávetíteni mindegyire .
Ha nem lehetne ezt megtenni bármelyikükkel, akkor az nincs is ott, az csak vágyaink szüleménye volna.
Tehát a jelen kor eme momentuma általános érvényű és valóságos.

]]>
Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/18/rossznak-lenni-rossz/#comment-15028 Mon, 18 Dec 2023 14:43:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39595#comment-15028 „Boldog karácsonyt, nyájasok. Boldogot.”

Boldogot neked is, Rezeda!:-)

És igen, mindannyian „nyájasok” vagyunk, valóban.
Mi, kevesebben, nyájas olvasóid.

Ők, (sajnos sokkal többen) pedig egy nyáj tagjai, akik most el vannak ájulva attól is, hogy lám, a „Mi Katinkánk” szóba áll velük, velünk, mindenkivel, micsoda kivételes alkalom!
Ebből is látható, hogy Ő valóban a „Nemzet egységét, minden magyar állampolgárt képvisel”!
Eszükbe sem jut az OV22 felíratú, malomkeréknyi narancsszínű fülbevaló, amelyet a választási kampány idején viselt.
Sem az, hogy a Köztársasági Elnök megválasztása (!?) is csak egy formaság volt a képviselők részéről, hiszen a „bátor” százharmincakárhány csak kussolva, és egységesen teljesítette a Nagy Vezér parancsát, biztosítva ezzel az „abszolút többségi” döntést! Mint minden más esetben is…

A KIJELÖLÉS már jóval korábban megtörtént, Nagy Vezérünk által,emlékezhetünk!
Amit olyannyira készpénznek is vett a 64 fogú, hogy azonnal lemondott korábbi tisztségéről, és kilépett a PÁRTBÓL is, hogy FÜGGETLEN lehessen.
Független???… Na hadd ne röhögjek fel, harsányan!

Ennyit erről a „hölgyről”, a Nemzet Katinkájáról…

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/12/18/rossznak-lenni-rossz/#comment-15025 Mon, 18 Dec 2023 14:23:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39595#comment-15025 Adakozni jó, de nem a közpénzégető köztévén keresztül.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/12/18/rossznak-lenni-rossz/#comment-15022 Mon, 18 Dec 2023 13:35:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39595#comment-15022 Válaszként erre: Ultron

+1

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2023/12/18/rossznak-lenni-rossz/#comment-15019 Mon, 18 Dec 2023 13:03:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39595#comment-15019 Ebben az ún.társadalomban rossznak lenni a legjobb.
Jónak lenni csak simán jó szar…

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/12/18/rossznak-lenni-rossz/#comment-15013 Mon, 18 Dec 2023 08:45:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39595#comment-15013 Az ilyenekből én kimaradok. A TV a retekklubra van állítva, de akárhányszor bekapcsolom, mindig csak reklám megy. Még akkor is, ha híradónak kéne menni rajta. Úgyhogy azon nyomban kapcsolom is át a Youtubera vagy a médialejátszóra.

A képen lévő „mosolyról” meg annyit, hogy a Jurassic parkban mosolyog így a raptor, mielőtt neked ugrana. Mindig erre tessék gonolni! Vannak nők akik még a felső ínyüket is kivillantják ilyenkor, mint a cápa a harapás előtt.

]]>