Hozzászólások ehhez: Ide lőjetek https://rezeda.blogin.hu/2023/12/17/ide-lojetek/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 17 Dec 2023 12:17:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/17/ide-lojetek/#comment-14926 Sun, 17 Dec 2023 12:17:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39589#comment-14926 Nem sokára eljön az idő, amikor a kommunikét, amit az ellenzéki portálok egy része aláírt, de az országos nagyok nem,azok vagy becsicskulnak orbánnak, vagy az újságíróik vegzálása miatt kiállásra kérik a többieket.
Vegytisztán leképeződni látszik az érdekek és ellentétek, a konkurrencia létezése, de leginkább
a szolidaritás hiánya, mely még ilyen lényeges, a létezésüket is veszélyeztető kérdésben is ennyire megosztó tud lenni.
A magyar lapkiadók egyesülete megeresztett egy lájtos tiltakozást, de erre is csak a Mediaworks és az Index reagált – ellenkező előjellel
ugyan, de kiálltak valami mellett, a többi néma csend.
Így menetel minden érintett, megsértett csoport önként és dalolva a saját pusztulása felé.
Kérdem én, ha a demokrácia és szólásszabadság zászlóvivői, a sajtó krémje, elitje így viselkedik, akkor hogyan várhatjuk el az áthangolt birkanyájtól, hogy márpedig tessék az érdekeit felismerni és aszerint cselekedni!?

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/12/17/ide-lojetek/#comment-14914 Sun, 17 Dec 2023 09:26:20 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39589#comment-14914 Válaszként erre: kovacs_ugynok

„De már nekem kényelmetlen, ha mindig ezt kell ismételgetni.”

Nekem sokkal kényelmetlenebb.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/12/17/ide-lojetek/#comment-14911 Sun, 17 Dec 2023 08:49:03 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39589#comment-14911 Egyvalamit lehetne tenni a hatalomba furakodott bűnözők ellen. Ez pedig az összefogás, és egy alulról szerveződött, nem az állam csecsén lógó párt lenne. Aminek a tagjai meg tudnák védeni egymást a hatalomba furakodott bűnözők csicskásai általi zaklatásoktól, törvénytelenségektől. Ha kell a csicskásokra való „nyomásgyakorlás” által.

De már nekem kényelmetlen, ha mindig ezt kell ismételgetni. Csak nem akarja senki felfogni ennek a jelentőségét, és inkább a DK nevű kamupártban hisznek. Ami a megalakulása óta mégis milyen eredménnyel működött a tolvaj maffia ellen? Ugyanez érvényes a többire is. :/

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/12/17/ide-lojetek/#comment-14908 Sun, 17 Dec 2023 08:42:05 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39589#comment-14908 Lesznek-e majd olyanok, akik nem elégednek meg a szomszédok, családtagok följelentésével, hanem saját magukat is följelentik a Hivatalnál?

]]>