Hozzászólások ehhez: Kettő darab Orbán https://rezeda.blogin.hu/2023/12/14/ketto-darab-orban/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 14 Dec 2023 23:10:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/14/ketto-darab-orban/#comment-14757 Thu, 14 Dec 2023 23:10:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39567#comment-14757 Kedves Kázmér, csak félve merem felajánlani, de szívesen meghívnálak Téged és néhány itt kommentelő társunkat egy kis beszélgetésre és egy sörre az ÖregSam vendéglöbe jövő hét szombat délutánján.
Koromnál fogva már nem lesz lehetőségem mégegyszer ezt az invitálást megtenni, megtisztelnél vele, ha elfogadnád.
Email címemet tudod, várom visszajelzésed.
Üdv. rm.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/14/ketto-darab-orban/#comment-14754 Thu, 14 Dec 2023 22:50:12 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39567#comment-14754 A szuverenitásvédelmi szarság sokkal nagyobb probléma, mint aminek látszik.
Példának hozom a Nyugaton megjelent, a független szerkesztőségek közös nyilatkozatát, illetve a cikk alatti kommenteket.
Ebből az válik számomra egyértelművé, hogy az orbán elleni elkötelezett kommentelőknek sincs fogalma arról, valójában mekkora súlya van ennek a törvénynek, a következményeit ideértve.
Ez azért is elgondolkodtató, mert látva a támogatási akció sikerét, nem tudom felfogni, hogyan képzelik el pl. a Nyugat jövőjét ebben a várható környezetben, melynek csírái a mai véleményekben is láthatók.
Ha javasolhatom Rezedának, vessen egy pillantást az említett cikk kommentjeire.
Sok dolog vár még a saját házunktáján is a fejek karbantartására – úgy gondolom.

]]>
Szerző: cyr45 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/14/ketto-darab-orban/#comment-14748 Thu, 14 Dec 2023 18:21:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39567#comment-14748 Ha az én életemben nem jön össze (ami erősen valószínű, sajnos) akkor tisztelettel megkérem az ifjabb évjáratokat, hogy helyettem, és nevemben is szíveskedjenek kajánul röhögni!

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/12/14/ketto-darab-orban/#comment-14745 Thu, 14 Dec 2023 18:02:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39567#comment-14745 Kedves Rezeda !

Igen, vannak forgató könyvek, létezik több dramaturgia is, de a szindarab vége ugyanaz az óriasi megsemmisülése lesz a naci rendszernek. Ez nem kérdés, mégcsak nem is a remény, ez tény. Ezek a rendszerek egyszerűen így működnek. Vagy kívülről, vagy önmaga a saját kimondott, vagy csak éreztetett törvényei miatt fog összeroskadni, és kannibálként fogják egymást felfalni az elvtársak.

Egyetlen kérdés maradt csupán, az hogy fogjuk-e mindezt mi még látni ??
Azér’ nagy elégtétel lenne az elcseszett éveinkért bevallom..

]]>