Hozzászólások ehhez: Rorate, aranyapám, rorate https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 09 Dec 2023 18:01:06 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Kovács László https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14430 Sat, 09 Dec 2023 18:01:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14430 Kedves Rezeda !
Egy apró kiegészítés : a „kakadu ” frizura első közismert „reklám arca ” : Heinrich Himmler volt. Szerencsére a diplomáciai körökben még nem terjedt el..

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14412 Sat, 09 Dec 2023 13:57:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14412 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Nincs gond, csak megjegyzem, úgy csúszol bele abba a helyzetbe, hogy észre sem veszed.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14406 Sat, 09 Dec 2023 12:04:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14406 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Mikikém! Nem támadok én senkit, csak a véleményemet írom le. Akinek ez nem tetszik, vagy képtelen a negatív kritikából tanulni, az menjen el kétkezi melósnak inkább, a politikusság helyett! Jobb hely lesz tőle a világ. :/

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14394 Sat, 09 Dec 2023 09:25:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14394 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Nem azt mondom én sem, milyen fasza az ellenzék, de nem is támadom nyilvánosan, mert az a fidess malmára hajtja a vizet.
Miért nem teszi ugyanezt a fidess?
Azért, mert ők ezzel tisztában vannak.
Nem értem, ezt miért nem akarod megérteni.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14382 Sat, 09 Dec 2023 07:34:19 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14382 Csak nézem a képet hogy mi nem stimmel rajta ?
Aztán rájöttem.
Szóval az ahogy ez a kakadu-gazember egyik kezét zsebre vágva kegyesen megengedi a benszülött hittérítőnek, hogy a másikat két kézzel szorongassa hálát rebegve.. kár hogy nem csókolta meg. Aztán ki tudja ?
Kiváncsi lennék hány milliárdunkba került ez a fotó nekünk ??
A tanárokra meg nincs pénz mi ?? Dee ha ez kell a magyarnak..
Elmennek ezek a jó büdös…

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14379 Sat, 09 Dec 2023 07:27:50 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14379 Válaszként erre: miki1950

Mikikém! Elmész te a pitsába! A DK nem „ellenzék”, hanem egy családi vállalkozás. Ha meg a véleményem miatt támadsz, te sem vagy jobb egy fideszdrukkernél. :/

Amúgy ugyanazt írtuk. Ha igazságtalan a büntetés, akkor nem kalapozni kell a befizetéséhez, hanem bíróságra menni. Ennyi.
Amúgy, ha már „ellenzékizel”. A DK ugyanúgy nem csinál semmit a fideszes gyűlöletkeltés, a lakájmédia, a hivatalok fidesz uralma ellen, mint a többi. Beültek a parlamentbe havi másfél milláért, amit a versenypiacon messze nem kaptak volna meg, azért, hogy aztán még mindig a nyakunkon legyen az orbán maffia. Semmi jogod ahhoz, hogy megkérdőjelezd azt, hogy hangot adjak annak, ha ez nekem nem tetszik. Capise? :/

Amúgy még mindig ott a lehetőség, hogy csináljunk egy új pártot, ami alulról szerveződik, demokratikusan működik, és nem az állam csecsén lóg.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14367 Fri, 08 Dec 2023 20:17:55 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14367 Válaszként erre: miki1950

Ezt kovács ügynöknek szántam.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14364 Fri, 08 Dec 2023 20:16:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14364 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Te viszont kevered a fidess támogatását az ellenzék támogatásával.
De ha már nem is támogatod az ellenzéket,legalább próbál ne ártani nekik.
Utalok itt a gyurcsányi adományozás c. cikk kommentjeire.

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14361 Fri, 08 Dec 2023 18:30:27 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14361 Utána megkérdezték Ezerében atyát, hogy mivel hálálhatnák meg a soron kívüli misét, de ő szerényen azt mondta, hogy semmivel. Tovább unszolták, végül azt mondta, hogy egy dedikált Puskás Öcsi-fotóval. És Szijjártónál épp volt egy.

]]>
Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2023/12/08/rorate-aranyapam-rorate/#comment-14352 Fri, 08 Dec 2023 15:13:38 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39528#comment-14352 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Nem az a baj, hogy összekeverik a pénzeket. Az már inkább, hogy nem tudják utána szétválogatni, így aztán viszik egyben az összeset.

]]>