Hozzászólások ehhez: Lázár és a labancok https://rezeda.blogin.hu/2023/12/05/lazar-es-a-labancok/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 05 Dec 2023 14:13:01 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/12/05/lazar-es-a-labancok/#comment-14274 Tue, 05 Dec 2023 14:13:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39504#comment-14274 A hír alá a Nyugaton valaki kb. ezt írta :
Igen, el kell adni, meg kell szerezni.
Csak nem a GYSEV -et, hanem a MÁV -ot.
Mert a rend a lelke mindennek
nem pedig a kupleráj.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/12/05/lazar-es-a-labancok/#comment-14265 Tue, 05 Dec 2023 11:14:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39504#comment-14265 Bocsánat, most már majd befejezem, dee ez a Lázár f@sz, ez félelmetes, kb. a Pintérhez fogható . Különösebb félre értés ne legyen, a GySEV eszköz állományát akarja a maffia..

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/12/05/lazar-es-a-labancok/#comment-14262 Tue, 05 Dec 2023 10:49:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39504#comment-14262 Csak megjegyzem, Trianon kötelezi a feleket a közös üzemeltetésre, igaz a 100 év elmúlott. Ha van az osztrákoknak egy csöppnyi eszük is (reméljük) úgy de úgy pofon b@sszák ezt az agyament bagázst, hogy attól koldul.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/12/05/lazar-es-a-labancok/#comment-14259 Tue, 05 Dec 2023 10:31:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39504#comment-14259 Kedves Rezeda !

Megmondom őszintén, már vártam ezt a témát.
Szóval csak annyi a győri vasut bűne, hogy működik. Tervszerű pályafelújítások, új mozdonyok, normál fizetések, 13.-14. hónappal..
Naa ez nem fér meg a fidesz csürhe agyában, ezt kell még ellopni a barom bűnöző bandájának…

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/12/05/lazar-es-a-labancok/#comment-14256 Tue, 05 Dec 2023 08:36:45 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39504#comment-14256 Válaszként erre: Kiss Erika

Ezek éppen olyan bűnözők, mint a ruszkiknál és a kínaiaknál a hatalmat bitorlók. Csak a saját (plusz családjuk, haverjaik) jólétük érdekli őket, amit a hatalommal az enyves kezükben tudnak csak biztosítani. :/

]]>
Szerző: Kiss Erika https://rezeda.blogin.hu/2023/12/05/lazar-es-a-labancok/#comment-14247 Tue, 05 Dec 2023 07:02:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39504#comment-14247 Már nemzetközi szinten is nyìltan mer a kistáskás maffiózó és felkapaszkodott, bunkó csürhéje zsarolni és fenyegetőzni ? Megnézném, a mikor putyinnal, vagy a kìnaiakkal ” tárgyalnának ” ilyen ” bátran” . Ezeknek már réges-régen börtönben a helyük

]]>