Hozzászólások ehhez: Buksza https://rezeda.blogin.hu/2023/11/24/buksza/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 24 Nov 2023 14:39:59 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/11/24/buksza/#comment-13707 Fri, 24 Nov 2023 14:39:59 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39432#comment-13707 Válaszként erre: Ultron

A teljes választókorú népességben a fidess folyamatos csökkenést követően ma 26% -on áll.
(Idea felmérése)
Szegénység vs. jólét.
A városban nem találni szabad parkolóhelyet.
A bevásárló centrumok tömve vásárlókkal.
A csomagküldő szolgálatok furgonjai alig győzik a kiszállítást.
A lakossági megtakarítások az egekben.
Az utazási irodák fullon működnek, a karácsonyi szállásfoglalások lassan betelnek.
Tudom, milliós a szegények tábora.
A jólétben élőké szintúgy.
Az olló folyamatosan csak nyílik.
Egy ellenzéki interpelláció a miniszterelnökhöz kezdődik így :
Mi folyik itt?

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/11/24/buksza/#comment-13704 Fri, 24 Nov 2023 13:30:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39432#comment-13704 Ilyen lényegi kérdésekről kellene inkább a nemzeti konzultációnak szólnia, például egyetértek-e azzal, hogy jobb máma egy veréb, mint holnap egy túzok, és egyetértek-e azzal, hogy amit megeszek, azt már senki el nem veheti tőlem — egy ilyen konzultáció sikere abszolút garantálva lenne. És akár félévente meg lehetne ismételni.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/11/24/buksza/#comment-13701 Fri, 24 Nov 2023 12:03:44 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39432#comment-13701 Válaszként erre: Ultron

Nyilván. Azonban minél tovább marad a tolvaj maffia hatalmon, annál nagyobb kárt okoz az országnak, és mindig lehet nagyobb kárt okozni. Sokan ezt majd csak akkor veszik észre, amikor a kici szárga enberkék kitessékelik a magyarokat országhatáron túlra, azzal a magyarázattal, hogy ez már az ő országuk, valami viktor eladta nekik.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2023/11/24/buksza/#comment-13695 Fri, 24 Nov 2023 10:08:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39432#comment-13695 Válaszként erre: Tom Sawyer

Az a nagy helyzet, hogyha ezeket a férgeket már holnap reggel nyolcra sikerülne eltakaritani, azt az anyagi, erkölcsi, kulturális és társadalmi pusztítást, amit 13 év alatt szisztematikusan végigvittek, SOHA nem tudja már semmilyen kormány sem helyrehozni. Soha! Az offshore-on pihenő milliárdokat soha nem kapjuk vissza, az elhülyített gyűlölet-társadalom meg csak méginkább radikálizódna. Nem lesz már élő ember a bolygón, mire ezt a gigantikus fasiszta szarhalmot sikerülhetne újra működő demokratikus országgá formálni.
Ez a legszörnyűbb az egészben.
Nem csoda, hogy nincs ellenzék, hogy igazából senki sem akar közülük itt kormányváltást. Inkább ülnek a halom tetején örökre, minthogy nekik kelljen azt ellapátolni. És már nem is tudok neheztelni rájuk, elvégre ki vállalná a lehetetlent, ha a semmit is jól megfizetik?

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/11/24/buksza/#comment-13689 Fri, 24 Nov 2023 09:30:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39432#comment-13689 „…és az is világos lehetne, ha ez az irdatlan summa másutt volna…”
Sőt, az is világos lehetne, hogy az az irdatlan summa nagy valószínűséggel már rég egész másutt van.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/11/24/buksza/#comment-13686 Fri, 24 Nov 2023 08:33:58 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39432#comment-13686 Kedves Rezeda !

Döbbenet ez az egész ország, de legszivesebben ganajkupacot írnék. Olvastam a CSOK új feltételeit, hát behidaltam. Láttak ezek a barmok magyar átlag fiatalt? Tisztaban vannak ezek az idióták Európa legalacsonyabb béreivel ?
Különben meg nem hülyék gonosz gazemberek. Kiírják maguknak a pályázatot (újabb lopás lehetőséget), a birka meg elbégeti, hogy milyen családbarátok ezek , látod Te hazaaruló Sorosbérenc !
Minél elöbb takarítjuk el ezeket a férgeket annál jobb lesz . Meggyőződésem, ha a fiataloknak most sem lenne lehetősége külföldre menni mint 56′-ban ,már rég forradalom lett volna..

]]>