Hozzászólások ehhez: Putyin eltelten mosolyog https://rezeda.blogin.hu/2023/11/23/putyin-eltelten-mosolyog/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 24 Nov 2023 11:55:49 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/11/23/putyin-eltelten-mosolyog/#comment-13698 Fri, 24 Nov 2023 11:55:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39426#comment-13698 Válaszként erre: Tom Sawyer

Mit nem értesz ezen? Az orbán maffia minden eszközt megragad, hogy pénzügyileg ellehetetlenítse az un. „ellenzéki” pártokat. Kezdve a Momentum visszatartott pénzeitől, a nem fideszes önkormányzatok kivéreztetéséig. Utóbbit a fidesz saját tapasztalatból kiindulva. Ugyanis 2002-2010 között a fideszes önkormányzatokon keresztül lopták ki a közpénzt az orbánéknak.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/11/23/putyin-eltelten-mosolyog/#comment-13680 Fri, 24 Nov 2023 07:56:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39426#comment-13680 Erre nem gondoltam , de logikusnak hangzik.
Köszönöm.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/11/23/putyin-eltelten-mosolyog/#comment-13674 Thu, 23 Nov 2023 22:50:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39426#comment-13674 Válaszként erre: Tom Sawyer

Ne dőlj be a fidess hangzatos propagandájának, mégha törvényi mázzal öntik le, akkor se.
Csak az alaptörvényükben meglévő fost melegítik fel, hogy szar váljék belőle.
Ez azt jelenti, hogy a rogánra testált hatalom bárkit „törvényesen ” megfigyeljen, aki a legcsekélyebb mértékben veszélyeztetheti orbán hatalmát.
Az eddigi intervallum alsó határát lenyomták, mi szerint a fidess két millióján kívül minden embert innentől megsasolnak.
E célt szolgálja a fidess házról-házra járása, a regisztrációjuk pontosítása.
Állampárti totális diktatúra
majdnem kész.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/11/23/putyin-eltelten-mosolyog/#comment-13665 Thu, 23 Nov 2023 19:57:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39426#comment-13665 Ne haragudjatok, de aki eligazodik ebben, kérem világosítson fel.
Szóval ha teszem azt a Soros Úr, vagy a fél Norvégia szerezne magyar állampolgárságot, vaagy mondjuk alapítana egy magyar céget, akkor már támogathatná a függetleneket ?? Mi különbség lenne a Lülü és a gazember csürhe társai féle maffia ,és azok között jogilag ?? Azt mégse mondhatják hogy igazolni kell 3 generáció elöttig az árja magyarságukat..Vagy mondhatják ?
Komolyan kérdezem , aki tudja megírhatná!!

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/11/23/putyin-eltelten-mosolyog/#comment-13659 Thu, 23 Nov 2023 17:12:59 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39426#comment-13659 Remélem, a 3 évet statáriálisan, rögtönítélő bíróság fogja kiszabni, mert az nem lenne jó, ha a szuverenitásellenes cselekmény elkövetése után csak hónapokkal, esetleg évekkel később születne jogerős ítélet (ahogyan az a köztörvényes ügyekben általában lenni szokott).
Azt persze nem tudom, hogy hogyan állunk a börtönkapacitással, állítólag túlzsúfoltság van, a legjobb lenne mindenkinek otthon, a lakásában letölteni azt a kibaszott 3 évet.

]]>
Szerző: Anarchista https://rezeda.blogin.hu/2023/11/23/putyin-eltelten-mosolyog/#comment-13641 Thu, 23 Nov 2023 13:38:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39426#comment-13641 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Ebben teljesen egyetértünk. Tehát papíron máris van két „lázadó”. Csak hát a cseléd nép meg a lumpen prolik szeretik, hogy van nekik fasiszta apucijuk. Mert több millió magyar csak akkor igazodik el a világban, ha van egy tekintély személy akinek baj esetén fényesre nyalhatja a seggét. A vita csak abban van, hogy ki legyen a nyalni való segg hordozója.
Ezért aztán a lázadás tétje sem az, hogy a szolgaság – szabadság, fejlődés – elmaradottság, felvilágosodás – babonás hit ellentétpárokból melyik határozza meg az életünket hanem csak az, hogy ki legyen az aki elveheti a szabadságunkat és/vagy elmaradottságban tarthat és/vagy babonás hiedelmeit ránk kényszerítheti. Ez így reménytelen ezért leléptem az országból, mielőtt minden elborít a sötétség…

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/11/23/putyin-eltelten-mosolyog/#comment-13632 Thu, 23 Nov 2023 09:00:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39426#comment-13632 Sajnos ami még 15 éve vicces volt, most már véresen komoly. Szóval soha nem hittem volna, hogy a Tanu világa visszajön mégegyszer. De hát tudtuk eddig is : így jár minden nemzet aki nem tanul a múltból..]]> Kedves Rezeda !

Akkor mégis csak igaz, hogy az a gyanús, aki nem gyanús ? 😉 Sajnos ami még 15 éve vicces volt, most már véresen komoly.
Szóval soha nem hittem volna, hogy a Tanu világa visszajön mégegyszer. De hát tudtuk eddig is : így jár minden nemzet aki nem tanul a múltból..

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/11/23/putyin-eltelten-mosolyog/#comment-13629 Thu, 23 Nov 2023 08:01:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39426#comment-13629 Most nincs kedvem megint megkeresni az Alaptörvény C cikkének a 2. pontját. Abban világosan le van írva, mi a teendő azzal aki kizárólagos hatalomra tör. Az meg kit érdekel, hogy a mi „kis magyar fasisztáink” mit csinálnak és mit nem. Ha a fidesz törvénytelenül működik fel kell oszlatni, meg kell szüntetni. Ha ez törvényes eszközökkel nem megy, akkor maradnak a törvénytelenek. Jelenleg maffiatörvények szerint működik az ország, a fidesz megszüntette a jogállamot.

Apropó jogvédők. Azok is megérik a pénzüket! Ha itt jogállam lenne, akkor gyakorlatilag nem lenne munkájuk. Volt szerencsém élőben meghallgatni őket. Olyan összekacsintós helyzetértékelést utoljára talán az átkosban láttam. Addig jó az orbánéknak amíg mindenki aki bírálja, csak a szájalásig jut el. Ezzel párhuzamosan meg, mindenki másnak szar. :/

]]>