Hozzászólások ehhez: Orbán két macska volt https://rezeda.blogin.hu/2023/11/14/orban-ket-macska-volt/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 15 Nov 2023 06:28:07 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2023/11/14/orban-ket-macska-volt/#comment-13059 Wed, 15 Nov 2023 06:28:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39357#comment-13059 Válaszként erre: Rendszeres olvasó

🙂

]]>
Szerző: dasa https://rezeda.blogin.hu/2023/11/14/orban-ket-macska-volt/#comment-13023 Tue, 14 Nov 2023 20:33:48 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39357#comment-13023 Válaszként erre: Ultron

Csak helyeselnék de nincsen szmájli.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/11/14/orban-ket-macska-volt/#comment-13020 Tue, 14 Nov 2023 20:24:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39357#comment-13020 Válaszként erre: Rendszeres olvasó

Így gondolom én is.
A hatásfoka (produktivitása) is növelhető lenne, ha az olvasók elérhetősége nagy mértékben bővülne.
Ez azonban rajtunk is múlik!

]]>
Szerző: Rendszeres olvasó https://rezeda.blogin.hu/2023/11/14/orban-ket-macska-volt/#comment-12981 Tue, 14 Nov 2023 10:29:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39357#comment-12981 Sokunknak a lelki egyensúlyunk helyreállításában segít Rezeda,mást úgyse tehet.
Ezt viszont már művészi szinten .KÖSZÖNJÜK!

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2023/11/14/orban-ket-macska-volt/#comment-12978 Tue, 14 Nov 2023 09:56:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39357#comment-12978 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Szerintem ez nem a klasszikus politikusi hülyének nézés, hanem szimpla tahovári trollkodás, a’la Trump. Lenyilatkozhatná komoly fapofával azt is, hogy ő maga valójában a Gyurcsány, semmi nem változna. Ugyanúgy, ahogy anno közölte, hogy soha életében nem hazudott, hogy ők majd mindenkit meg fognak gyógyítani (miközben 40000+ halott lett a vége), hogy már 10 éve mi vagyunk Europa élvonala…
Azt mond, amit akar, és azt is tesz. Teljesen mindegy, melyiket figyeljük.

Csak Rezedát nem értem, miért nem hagyja ő is a francba az egész szarhalmot és ír inkább olyan dolgokról, amelyeknek értelme is van, amelyekhez méltó a tehetsége és a műveltsége. Ez az országnak csúfolt erkölcsi és morális nihil sosem fog megváltozni, nincs vászon, amire festeni lehetne. Pazarlás minden szó, minden pillanat, amit ezekre vesztegetünk.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/11/14/orban-ket-macska-volt/#comment-12975 Tue, 14 Nov 2023 08:07:30 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39357#comment-12975 Nem kell túlgondolni. Occam borotvája.

Amikor Kínából hazatérve a dagadt egy jóízűt kommunistázik, gyakorlatilag hülyének próbál nézni. Tudatosan. A többi meg megtalálható az értelmező szótárban:
„geci (melléknév)
Argó: Utálatos (ember), aki aljas, vagy akit aljasnak tartanak; aki ellenszenves a magatartása, megnyilatkozása vagy tettei miatt.”

]]>
Szerző: István https://rezeda.blogin.hu/2023/11/14/orban-ket-macska-volt/#comment-12969 Tue, 14 Nov 2023 07:12:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39357#comment-12969 … és o2g lett, vagy még több is

]]>