Hozzászólások ehhez: A rock ’n’ roll az nem egy tánc https://rezeda.blogin.hu/2023/11/05/a-rock-n-roll-az-nem-egy-tanc/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 05 Nov 2023 19:10:18 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/11/05/a-rock-n-roll-az-nem-egy-tanc/#comment-12318 Sun, 05 Nov 2023 19:10:18 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39279#comment-12318 Válaszként erre: hj

Szerintem van elképzelése, de az nem nagyon van köszönő viszonyban a társadalom egy részének a saját magáról kialakult véleményével. Van egy eléggé nagy halmaz, amelyikkel nincs gond, de vannak olyan egyének is, akik veszedelmesek, mert mást gondolnak magukról, másnak érzik magukat, mint amilyennek a hatalom szeretné látni őket.
Akkor a legveszélyesebbek, amikor csoportot alkotnak, ilyenek pl. a Szépírók Társasága írócsoport tagjai. És ilyenek a World Press Photo-kiállítást csak azért is családostól megtekintők; persze ők még nem csoport, de hátha Dúró Dóra és Csák miniszter ezután sem ül ölbe tett kézzel, és vadidegeneket is képesek lesznek közösséggé kovácsolni.
Mint az internetadó ellen tüntetők, percek alatt csoportot alkottak, váratlanul, a semmiből.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/11/05/a-rock-n-roll-az-nem-egy-tanc/#comment-12306 Sun, 05 Nov 2023 13:06:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39279#comment-12306 Válaszként erre: hj

Helyesen: avítt. Elnézést!

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/11/05/a-rock-n-roll-az-nem-egy-tanc/#comment-12303 Sun, 05 Nov 2023 12:58:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39279#comment-12303 „…a hatalomnak van egy elképzelése a magyar társadalomról, erkölcsről, a jóról, a rosszról a szépről.”
Ezt én teljes mértékben tagadom! Semmiféle – pláne nem koherens – elképzelés nincs, csak avitt és újrahasznosítani próbált elméletek, hitek, dogmák kuszán összedobált és ellentmondásokkal teli halmaza. Az erkölcs, a jó és a szép fogalmát a NER-rel való összefüggésben pedig már értelmezni sem tudom.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/11/05/a-rock-n-roll-az-nem-egy-tanc/#comment-12291 Sun, 05 Nov 2023 09:04:19 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39279#comment-12291 🤣]]> Kedves Rezeda !

Szerintem , ha már a kálhától ,
akkor Orbán führer bábszínháza bemutatja a „Duro elvtársnő hisztizik ” c. tragikomédia 2. részét.
Mert nyilván erről van szó, pitianer gazember marionettek ezek csürhéstől, ellenzékestől, teljes parlamentestől mindenestől. Talán egy-két kivétel.
A magasról letojt nagyérdemű, meg tapsol és odaszavaz ha kell, miközben üstkön ragadják, és kapja a gyomrosokat. Most már naponta többet is.
Dee semmi pánik, „a cirkusz megy tovább..” 🤪🤣

]]>