Hozzászólások ehhez: Hollik, és a minimálbér feltételes módja https://rezeda.blogin.hu/2023/11/04/hollik-es-a-minimalber-felteteles-modja/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 04 Nov 2023 08:34:06 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: repulo https://rezeda.blogin.hu/2023/11/04/hollik-es-a-minimalber-felteteles-modja/#comment-12222 Sat, 04 Nov 2023 08:34:06 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39270#comment-12222 És akkor még a legszomorúbb tényről nem is beszéltünk.
A kormánypárti és ellenzéki pénzügyér szakmanusok közt teljes az egyetértés, nemhogy az emelt, de a jelenlegi bér-, minimálbér színvonalat sem indokolja a termelékenységünk „növekedése”.
Gyönyörű kilátások akármi lesz, akár azonnali kormányváltás is. Lehet bért emelni, maradó infláció, vagy további hitelfelvétel árán, amiket szintén mi szívunk meg.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/11/04/hollik-es-a-minimalber-felteteles-modja/#comment-12219 Sat, 04 Nov 2023 08:33:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39270#comment-12219 Kedves Rezeda !

Jogos a feltételes mód. Kb délutánra jutott el az egysejtü agyukig , hogy ez bizony az állami szférát is érinti, nemcsak a náci csürhe által előszeretettel bevett, jól megszokott más nemi szerve és a csalán története.
Azért érdekes dolgokra is rámutat ez a feltételes mód. Pl az autógyárak, akkugyárak adómentessége, az ingyen adott területek, a beléjük feccolt ezer milliárdok, miközben a magyar vállalkozások többsége fizeti a „világbajnok” adókat, a fizetések terheit, küzd az agyontámogatott kínai, német stb. cégekkel, a fiatalok elvándorlásával a szakemberekért. Igen nagy a baj, „gukker elvtárséknak” erről kellett volna beszélni a multkor, de hát mit is várunk ezektől ??! Most mondom, ha nem jön az a brüsszeli zsé, nem csak a tanároknak, sokan másnak se jut itt a lónak az a bizonyos testrészén kívül semmi..

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2023/11/04/hollik-es-a-minimalber-felteteles-modja/#comment-12216 Sat, 04 Nov 2023 08:00:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39270#comment-12216 Még fél óra, és jön a frissítés:
„A dollárbaloldal ágálása miatt nem emelkedik a minimálbér”.
Esetleg még hozzáteszi, hogy „üdv Krétáról!”

]]>