Hozzászólások ehhez: Halottak napja https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 01 Nov 2023 20:26:36 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/#comment-12114 Wed, 01 Nov 2023 20:26:36 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39246#comment-12114 👏]]> Válaszként erre: polyvitaplex

🤣👏

]]>
Szerző: V.A. Lucky https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/#comment-12111 Wed, 01 Nov 2023 19:30:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39246#comment-12111 Ezt itt hagyom Halottak napjára épp stílusos.

https://telex.hu/belfold/2023/11/01/termofold-szeged-ipari-terulet-beton

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/#comment-12108 Wed, 01 Nov 2023 17:33:25 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39246#comment-12108 Válaszként erre: hj

Ha elég finomra darálták le a számlákat, akkor lehetne belőle grízes tészta a kórházakban.

]]>
Szerző: hj https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/#comment-12105 Wed, 01 Nov 2023 14:13:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39246#comment-12105 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Ledarált számlákkal reklamálni valóban nehézkes.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/#comment-12099 Wed, 01 Nov 2023 12:38:02 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39246#comment-12099 Válaszként erre: polyvitaplex

A DK már megint a semmit hajtja. Azt kéne követelniük, hogy aki az egészet intézte rács mögé kerüljön, jó hosszú időre. Ki a francot érdekel, hogy meddig garanciális? Amúgy, kb. semeddig. Kin lehetne érvényesíteni a garanciát? Hülyék ezek is. :/

]]>
Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/#comment-12096 Wed, 01 Nov 2023 11:08:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39246#comment-12096 Tegnap este az ATV-ben a DK-s képviselő elmondta, hogy nem kaptak választ arra, hogy a tizenkétezer lélegeztetőgép meddig garanciális, meddig üzembiztosak bennük az akkumulátorok stb.
Na ez aztán hisztériakeltés a javából, az akksik miatt aggódni, amikor egymás után épülnek a szebbnél szebb akkugyárak.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/#comment-12093 Wed, 01 Nov 2023 10:36:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39246#comment-12093 A passzív eutanázia mindig is zavartalanul működött, de mostanság az állam intézményesítette az aktív eutanázia alkalmazását, ráadásul úgy ahogy azt etikailag szükséges, orvosok, ápolók és az állami adminisztráció résztvételével.
Ez egyúttal azt is jelzi, hogy a törvényes eutanázia kérdésében előkelő helyet foglal el a magyar államigazgatás.

]]>
Szerző: Jane Doe https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/#comment-12087 Wed, 01 Nov 2023 09:53:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39246#comment-12087 ]]> A fidesz-tálibokat ismerve már kész a megoldás: titkosítják az adatokat 30-40-50 évre, vagy pedig lefóliázzák a kórházakat.
Esetleg kitiltják onnan a betegeket…😡

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/11/01/halottak-napja/#comment-12078 Wed, 01 Nov 2023 08:27:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39246#comment-12078 Bezony van rá igény, és erre én lennék az élő példa. Amikor a jogos számonkérés alól „hisztériakeltéssel” akar kibújni az amúgy hisztériakeltő (különféle vészhelyzetek) fidesz kormány, az nekem azt jelenti, hogy vaj van a fején. Amit nem ártana valahogy szankcionálni is. Ebben meg mit tehet a jónép? Az értelmetlen tüncikézésen kívül?
(Különben már vagy 100-szor leírtam, bizalmatlansági indítvány egy olyan kormányfővel szemben, aki nem akar elszámolni a kormányával.)

]]>