Hozzászólások ehhez: A fűrészlábú szöcske esete a kereszténységgel https://rezeda.blogin.hu/2023/10/30/a-fureszlabu-szocske-esete-a-keresztenyseggel/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 30 Oct 2023 11:39:04 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/10/30/a-fureszlabu-szocske-esete-a-keresztenyseggel/#comment-11964 Mon, 30 Oct 2023 11:39:04 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39231#comment-11964 🤣🤣 Dee ma itthon a Rábaközben leledzek, és a ház elött ott a kereszt. Igen, ahogy mondani szoktam , az "Isten háta mögöttröl " jövök.. 🤣 És hidd el, nincs a kereszttel semmi gond. Itt végződik , vagy kezdődik a falu ( nézőpont kérdése ) , és egy "kereszt vetést " megér. Az őseim miatt mindenképp, gyakorlatilag csak miattuk, rájuk emlékezünk közben.. Nem értek egyet hogy mindenhova állítani kéne, dee van ahova kell ...😼]]> Kedves Rezeda !

Jót derültem rajtad isnét, a fűrészlábun, no meg a borzason, és az árvalevelün is..🤣🤣🤣
Dee ma itthon a Rábaközben leledzek, és a ház elött ott a kereszt. Igen, ahogy mondani szoktam , az „Isten háta mögöttröl ” jövök.. 🤣 És hidd el, nincs a kereszttel semmi gond. Itt végződik , vagy kezdődik a falu ( nézőpont kérdése ) , és egy „kereszt vetést ” megér. Az őseim miatt mindenképp, gyakorlatilag csak miattuk, rájuk emlékezünk közben..
Nem értek egyet hogy mindenhova állítani kéne, dee van ahova kell …😼

]]>