Hozzászólások ehhez: Lítium https://rezeda.blogin.hu/2023/10/19/litium/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 20 Oct 2023 06:45:56 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/19/litium/#comment-11463 Fri, 20 Oct 2023 06:45:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39135#comment-11463 Válaszként erre: miki1950

Okosabbnak gondoltalak. Sajnálom, hogy tévedtem. Te is mocskolódni, személyeskedni tudsz csak, az érvekkel meg adós maradsz. Trollnak hívják az ilyet.

Az értelmes eszmecserének nem vagyok ellenére, de úgy látszik nem erre törekszel. Mégis ki a kis faszom vagy te miki1950 nick, hogy másoknál felsőbbrendűnek gondolod magadat? 😛

Pont az ilyenek miatt van még hatalmon az orbán és tolvaj bandája. Mások ötleteit jól megköpködöd, és csuklóból kijelented miért nem lehet megvalósítani. De legalább én ötletelek, amíg tőled mit hallottunk a nyavajgáson kívül? Miközben minden rosszindulatod abból fakad, mert báncsák a dékádat. legalábbis idáig ez jött le.
Semmi jogod megkérdőjelezni, hogy nem kevés adófizetőként milyen elvárásaim legyenek az un. ellenzékkel szemben. Amúgy is, az okos ellenzék meg inkább tanulna a kritikából. De az ostoba jól megköpködi a másik 2ellenzékit”. A hatalmat bitorló tolvaj banda meg röhög a markában, milyen balfasz is az ellenzék. Azért remélem a jogos kritika, és az személyeskedés között azért különbséget tudsz tenni… :/

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/10/19/litium/#comment-11436 Thu, 19 Oct 2023 22:05:40 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39135#comment-11436 Az ügynök most hallgat.
Hallgat, mert nagyon szégyenli magát.
Remélem, azért hallgat, mert nagyon szégyenli magát.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/10/19/litium/#comment-11415 Thu, 19 Oct 2023 13:26:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39135#comment-11415 Nagyon beleragadtál a saját elmeszüleményedbe a bizalmatlansági indítványoddal, ami a kétharmados parlamenti többséget realitásként értelmezve csak egy leányálom.
Ezzel még nem zavarod fel az állóvizet, azzal azonban igen, hogy az ellenzék pártjait és azok vezetőit egy kalap alá veszed és a fidess -szel azonosítod.
Vedd már észre, hogy ez az összemosás a fidess szája íze és propagandája szerint való, mert az ellenzék semlegesítésével biztosíthatja magának az örök hatalmat.
Akarva akaratlanul a fidess érdekeit szolgálod stílszerűen, „kesztyűbábként „.
(copyright tőled)
Különös tekintettel a Nyugaton írt megjegyzéseidre ajánlom figyelmedbe a fentieket.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/19/litium/#comment-11397 Thu, 19 Oct 2023 08:29:52 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39135#comment-11397 Válaszként erre: Ultron

Azért örülök, hogy táptalajra lelt ez a bizalmatlansági felvetésem. Ez ugye nem kérdés, hogy simán be lehetne nyújtani, és erre kapásból legalább fél tucat indok is lehetne. Mindig megjegyzem, hogy nem értem az un. „ellenzéket” miért nem nyújtja be naponta, többször is. Ebből ugye az következik, hogy nemcsak az orbán bandát kell leváltani, hanem az un. ellenzéki bandát is velük együtt.
Erre pedig sajnos nincs más mód, mint felemelni a seggünket, és összefogni. Legalább azoknak akiknek már qrvára tele van a tökük a balfasz fidesz maffiával, és az „ellenzéki” parlamenti segghizlalással.

Igen, az egyszeri pógárnak tényleg semmi esélye, de ha összefognánk a többivel, akkor simán legyakhatnánk ezt a semmirekellő magyar „politikai” „elitet”. Azt is már sokszor elmondtam, nem felülről kell szervezni egy politikai pártot, hogy aztán a budapesti élősködők beleüljenek életfogytig a vezetőségbe. Anélkül, hogy a közpénz felmarkoláson kívül más egyebet csináljanak. Egy demokratikus pártnak folyamatosan cserélődik a vezetősége is, erről ismerszik meg. No meg arról, hogy fellépnek a törvénytelenségek ellen, és a magyar állampolgárok érdekében megtesznek minden tőlük tellhetőt. Széles a paletta. De az egészben az a legszebb, hogy akár még ma elkezdhetnénk, annál előbb érnénk a végére. Nyilván nem mindenki venne részt benne folyamatosan, de minden kis településen kellenek aktivisták. Amiért rohadt sokat kellene dolgozni. Csak akad pár 100, ezer ember ebben a kis országban, aki erre alkalmas lenne… :/

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2023/10/19/litium/#comment-11394 Thu, 19 Oct 2023 08:03:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39135#comment-11394 És mit lehetne ezzel kezdeni?
Ellenzék – amely bármikor benyújthatna egy bizalmatlanságit – ugyebár nincs, a pártból senki sem fogja akárcsak megemlíteni a nyilvánvaló problémát, a családnak úgyszintén kuss van, az egyszeri polgárnak meg semmi eszköze arra, hogy bármit is tehessen az ügyben.

A maradék opciók:

1. Tapsikolva végig kell nézni, ahogy egy szociopata elmebeteg tönkreteszi az országot.
2. (F)elfordulni és nem venni tudomást arról, hogy egy szociopata elmebeteg tönkreteszi az országot.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/19/litium/#comment-11391 Thu, 19 Oct 2023 07:06:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39135#comment-11391 Magyarország miniNERelnöke… (köp)

]]>
Szerző: Paulus_Maior https://rezeda.blogin.hu/2023/10/19/litium/#comment-11388 Thu, 19 Oct 2023 06:55:58 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39135#comment-11388 „Meztelen a király!” mai aktuális változata:
A FŐNÖK ELMEBETEG!

]]>
Szerző: repulo https://rezeda.blogin.hu/2023/10/19/litium/#comment-11385 Thu, 19 Oct 2023 06:47:05 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39135#comment-11385 Hát, ilyen a stratégiai nyugalom.
Vajh milyen, ha tele a gatyesz?

]]>