Hozzászólások ehhez: Novák és a fizikatanár https://rezeda.blogin.hu/2023/10/17/novak-es-a-fizikatanar/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 18 Oct 2023 07:03:53 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/17/novak-es-a-fizikatanar/#comment-11306 Wed, 18 Oct 2023 07:03:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39116#comment-11306 Válaszként erre: Tom Sawyer

Radnóti különleges eset. Az ő sorsa összefonódott az ország legsötétebb, legaljasabb időszakával. Ahol prezentálva lett, mire nem képesek a hatalomra jutott bűnözők a hatalom megtartásáért. Nem vagyunk egyformák, és vannak akik egyszerűen nem alkalmasak politikusnak. Ezeket a demokratikus jogállam eszközeinek kellene kiszűrni. Most éppen megint egy olyan kormány van hatalmon aminek a tagjai ezt a folyamatot lehetetlenné teszik, ergo nem valók politikusnak. Azelőtt kellene tenni, mielőtt eldurvul a helyzet. Mindig ez lesz ebből, sajnos. :/

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/17/novak-es-a-fizikatanar/#comment-11303 Wed, 18 Oct 2023 06:59:05 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39116#comment-11303 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Edina vlogja is foglalkozott ezzel a kérdéssel. Mivel nem nézek, hallgatok fideszes reklámmédiát, nekem kimaradt mennyire is ráröppentek a fideszes csótányok a 2 nobel díjasra, és mennyire szeretnének fürdőzni a dicsfényükben. Meg persze ezt is csak magyar-magyar elleni gyűlöletkeltésre is használják, öblös kommunistázással megspékelve. :/

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/10/17/novak-es-a-fizikatanar/#comment-11273 Tue, 17 Oct 2023 14:35:28 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39116#comment-11273 Kedves Rezeda !

Elnézést, tegnap sokat meséltem. Ma csak annyit, hogy emlékezzünk Radnótira, József Attilára, Fekete Istvánra, Márai Sándorra , Jávor Pálra, Karádi Katalinra.. és mindenkire akik soha nem nyaltak be az épp aktuális gazembereknek… Mert épp próbáltak emberek maradni.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/17/novak-es-a-fizikatanar/#comment-11246 Tue, 17 Oct 2023 07:15:18 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39116#comment-11246 Mondjuk én azt nem értem, hogy a 2 Nobel díjas mi a francért áll össze az országot bitorló tolvaj maffiával? Ennyire nincsenek képben? Azt élvezik, hogy kinyalják még a hátsójukat is? Mi szükségük erre? Hát én biztos nem tennék ilyet. De nem is lesz belőlem Nobel díjas… :/

]]>