Hozzászólások ehhez: Tbiliszi-Moszkva https://rezeda.blogin.hu/2023/10/14/tbiliszi-moszkva/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sun, 15 Oct 2023 08:12:56 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/14/tbiliszi-moszkva/#comment-11123 Sun, 15 Oct 2023 08:12:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39101#comment-11123 Amit ez a csirkefejű megy mostanság Moszkvában, az a minimum, hogy kitiltsák az EU-ból. Méghogy nincs kollektív bűnösség… :/

]]>
Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2023/10/14/tbiliszi-moszkva/#comment-11105 Sun, 15 Oct 2023 03:08:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39101#comment-11105 Válaszként erre: Tom Sawyer

🙂

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/10/14/tbiliszi-moszkva/#comment-11096 Sat, 14 Oct 2023 21:05:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39101#comment-11096 Bocsánat, mostantól visszaveszek megigérem.. Ez az október amúgy is nehéz.. Dee ezt még muss sein. J.A. Thomas Mann üdvözlése..

https://www.youtube.com/watch?v=YW6I3axGAoo

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/10/14/tbiliszi-moszkva/#comment-11075 Sat, 14 Oct 2023 11:29:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39101#comment-11075 ) meg addig jutott, hogy Claudius meghódította Savariat. A vadbaromja ! Dee szó szerint tessék érteni, mert ez már akkora hülye, hogy kicsufolni sem lehet. Aztán ez a képviselőtök.. Gratula , csak így tovább , kell az a falusi fiakkerezés..!! 😜🤣🤣 Ne haragudjatok, rohadtul kiakadtam ezen a f@szon.]]> Máá hogy, ameddig lesz „aréna”..
Jóó idesanyám. Ezek a hülyék milyen szavakat használnak…

A hülye Bubu a távcsővel (!!🤣) meg addig jutott, hogy Claudius meghódította Savariat. A vadbaromja ! Dee szó szerint tessék érteni, mert ez már akkora hülye, hogy kicsufolni sem lehet. Aztán ez a képviselőtök.. Gratula
, csak így tovább , kell az a falusi fiakkerezés..!! 😜🤣🤣

Ne haragudjatok, rohadtul kiakadtam ezen a f@szon.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/10/14/tbiliszi-moszkva/#comment-11069 Sat, 14 Oct 2023 09:19:49 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39101#comment-11069 🤣]]> Kedves Rezeda !

Sík Endre. Péter János. Puja Frigyes… stb…

Emlékszünk rájuk a naagy embörökre ? Mind külügyminiszer volt.. Ezekből sem fog semmivel sem több maradni, mint egy légypiszok a „Pancsó ” stadionban 🤪🤣

]]>