Hozzászólások ehhez: A grúziai parti https://rezeda.blogin.hu/2023/10/13/a-gruziai-parti/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 13 Oct 2023 13:12:55 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/10/13/a-gruziai-parti/#comment-11018 Fri, 13 Oct 2023 13:12:55 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39086#comment-11018 ]]> Ezek meg ássák el magukat. Nem tudom mit gondolnak ?
Normális ? Maargiit ?? 🤪

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/10/13/a-gruziai-parti/#comment-11015 Fri, 13 Oct 2023 13:08:58 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39086#comment-11015 Jó volt.. Mi a túróról beszélünk ?? Neem tudom hova megy ez a világ ??]]> Kedves Rezeda !

Mindenek elött köszönet !
Aztán itt vannak ezek a , nem is tudom hogy nevezzem ? Messzi-közeli keletiek ?
Én a szevasztopoli Szerjozsatól tanultam az oroszt. Kievben. Parasztul az igaz, 🤪 Jó volt..
Mi a túróról beszélünk ??
Neem tudom hova megy ez a világ ??

]]>