Hozzászólások ehhez: Jajj, szegény győzikék https://rezeda.blogin.hu/2023/10/11/jajj-szegeny-gyozikek/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 11 Oct 2023 11:15:24 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/11/jajj-szegeny-gyozikek/#comment-10913 Wed, 11 Oct 2023 11:15:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39065#comment-10913 Jó, vicc... Sajnos a fideszes bűnözőknek nem szükséges bujkálni. Az orrunk előtt lopják ki a szemünket. https://hvg.hu/kultura/20231011_Parti_Nagy_Lajos_HVG_interju_ajanlo]]> Válaszként erre: Tom Sawyer

Azóta az ágyneműtartóban bujkált a fideszes bűnözője… 🤣

Jó, vicc… Sajnos a fideszes bűnözőknek nem szükséges bujkálni. Az orrunk előtt lopják ki a szemünket.

https://hvg.hu/kultura/20231011_Parti_Nagy_Lajos_HVG_interju_ajanlo

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/11/jajj-szegeny-gyozikek/#comment-10910 Wed, 11 Oct 2023 11:12:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39065#comment-10910 Válaszként erre: Tom Sawyer

Természetesen a „románozás” se olyan céllal van, hogy a románokkal bármi bajom lenne. Inkább azt fejezi ki, hogy ezeknek a senkiháziaknak semmiféle kötelességtudatuk nincsen a magyar nép felé. Ahogy egy echte románnak sincs, de egy románon ezt nem is kérném számon, ha amúgy nem ő fújja a passzátszelet a magyaroknak. :/

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/10/11/jajj-szegeny-gyozikek/#comment-10907 Wed, 11 Oct 2023 10:02:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39065#comment-10907 🤣]]> Most olvasom, hogy Sopronban fogták el az egyik legkeresettebb magyar bűnözőt. Segítsetek, neem tudom, lemaradtam volna hogy kormányülés van ?🤣🤣

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/11/jajj-szegeny-gyozikek/#comment-10904 Wed, 11 Oct 2023 09:54:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39065#comment-10904 Válaszként erre: Tom Sawyer

Az apró részletek is számítanak. Nekem is vannak erdélyi ismerőseim, akiknek román az állampolgárságuk. Más kérdés, hogy politikailag inkább a tolvaj maffiához húznak. De olyanok esetében, akik az orbán csatlósaiként, ütik-vágják a határon inneni normális magyarokat, csakis az állampolgárságukkal fogok a származásukra hivatkozni. Az meg szintén egy más dolog, hogy tudnak magyarul.

Sajnos aki nem figyel a részletekre, az könnyen hivatkozik a fideszes propaganda helyett „kormánypropagandára”, vagy a fideszes média helyett „kormánymédiára”. :/

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/10/11/jajj-szegeny-gyozikek/#comment-10901 Wed, 11 Oct 2023 09:12:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39065#comment-10901 A "győzike" féléket meg nehéz sajnálni. Arrol hogy hol tartunk, ez mindent elárul. Amikor megjegyeztem ismerősök közt, hogy esetleg a tanárokra , ápolókra is lehetett volna pár milliárdot a foci, meg a VB helyett,háát rendesen kaptam pár birkától hideget-meleget. Nem voltak sokan, de a bégetésük túlharsogott mindenkit. Itt tartunk, néha gondolom, hogy megérdemeljük..]]> Kedves Rezeda, és kedves Kovacs !

Ez a „románozás” nem volt szép. Más, kérdés, hogy aki a fazékba nem dob bele, ne mondja meg hogy a leves mennyire sós.. De van sok erdélyi, csallóközi, kárpátaljai ismerősöm, akik ugyanígy gondolják. Csak tisztelet nekik, hogy még egyáltalán beszélik a nyelvünket !❤️
A „győzike” féléket meg nehéz sajnálni. Arrol hogy hol tartunk, ez mindent elárul. Amikor megjegyeztem ismerősök közt, hogy esetleg a tanárokra , ápolókra is lehetett volna pár milliárdot a foci, meg a VB helyett,háát rendesen kaptam pár birkától hideget-meleget. Nem voltak sokan, de a bégetésük túlharsogott mindenkit.
Itt tartunk, néha gondolom, hogy megérdemeljük..

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/10/11/jajj-szegeny-gyozikek/#comment-10895 Wed, 11 Oct 2023 07:14:17 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=39065#comment-10895 Mielőtt még elsikkadna, ne feledkezzünk meg a lényegről se. Az orbán banda körül nyüzsögnek a magyar adófizetők élősködői. Akik a kétes hírnevüket próbálják köszpénzre váltani. Kicsi a magyar piac, nem egyszerű hosszú távon érvényesülni. Főleg ha a romániából importált díszmagyarok könyékig turkálnak a „kultúr” „piacon”.

Teljesen felesleges az ilyen győzikéknek műpicsogni azon, ha valakik ezt szóvá teszik. Mindenki előtt van választási lehetőség, hogy vagy az orbán szekerét tolja alamizsnáért, vagy keres magának olyan állást ahol nem kell megalkudnia. Ráadásul, az orbán egyedüli hatalma se tart örökké, és ezek az élősködők nem lesznek elfelejtve. De nincs benne semmi személyes, kizárólag az elkövetkező nemzedék okulására… :/

]]>