Hozzászólások ehhez: Igehirdetés után https://rezeda.blogin.hu/2023/09/22/igehirdetes-utan/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 22 Sep 2023 06:53:29 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/22/igehirdetes-utan/#comment-9706 Fri, 22 Sep 2023 06:53:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38914#comment-9706 Amúgy az orbán (és akik mögötte állnak) vastagon beavatkozott a választás rendjébe. A fidesz elnökeként ő a király a fideszben. Tehát ő válogatja ki a fidesz parlamenti képviselőit, akik aztán biztosan őt választják meg az atyaúristennek is. A többi meg már csak az átalakított választási rendszeren, és az ország összes pénzén múlik, hogy ezeket a kiválogatott képviselőket bejuttassák a parlamentbe, és be is jutnak, a 22-es csapdája. Heller elégedetten csettintene.

Csak meg kell nézni kik képviselik a fidesz színeiben a választókat. Ezek közül hány tudna a versenypiacon havi több milliót szakítani? A hendebubu? Az 5.német? A rezsisziszi? A tállai? Ne röhögtessetek. Minden érdekük megvan ahhoz, hogy „kiválasztottak” legyenek, és „hálából” az orbánt hatalomban tartsák. Nagyon nem jól van ez így emberek! :/

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/22/igehirdetes-utan/#comment-9703 Fri, 22 Sep 2023 06:47:14 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38914#comment-9703 Mi ez a kishitűség, „hogy ha orbán meg is bukna”? Nincs más választása, buknia kell!

Az, hogy utána mi lesz? Egy emberöltő kell hozzá, hogy helyrehozzuk a kárt amit okozott. Sajnos mi ezt már nem fogjuk, megérni. De elkezdhetjük.
De minél tovább odázzuk az elkerülhetetlent, annál nagyobb lesz a kár is.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2023/09/22/igehirdetes-utan/#comment-9700 Fri, 22 Sep 2023 06:42:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38914#comment-9700 Bizony, naiv vagy, Rezeda. Ebben a rendszerben bármi jóban, pozitív dologban reménykedni elemi naivitás.

u.i.: független = beépített fideszes. Szívesen!

]]>