Hozzászólások ehhez: Legyél rossz te is https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 20 Sep 2023 20:25:26 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/#comment-9607 Wed, 20 Sep 2023 20:25:26 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38902#comment-9607 Válaszként erre: Tom Sawyer

Csak a qrva nagy magyar valóság kedvéért jegyzem meg , hogy a vidéket a fidess a polgári körök nevű akciójával letarolta, annyira sikeresen, hogy úgy a baloldal, mint a Jobbik teljesen lenullázódott – különösen a falvakban.
Ez nem szociológiai és demográfiai elemzést igényel, hanem annak a ténynek a konstatálását, hogy a teljes ellenzék nem végezte el azt a sziszi -fuszi propaganda munkát amit el kellett volna végeznie.
Kizárólag a sült galamb effektus működik, abból pedig még soha nem termett babér.
Csak az elmúlt egy év toronymagas labdáit a levegőben hagyva kijelenthetem, hogy nem is fog.
.

]]>
Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/#comment-9580 Wed, 20 Sep 2023 14:05:50 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38902#comment-9580 Válaszként erre: Kugyella Mihály

Túlterheléses támadás érte.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/#comment-9571 Wed, 20 Sep 2023 13:04:08 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38902#comment-9571 Kedves Rezeda !

Sokszor, és sokat „vétkeztünk” mi már a csürhe ellen. Abban azonban igazat kell adnom a tegnapi Szombatheli balos szeánsz megállapításával, hogy vidéken nagyon nehéz lesz. Ez komoly szociológiát, demográfiai elemzést igényelne, ami – valjuk be – egyenlőre csak a nácik oldalán működik. És véletlenül se áltassuk magunkat. Vártam, hogy Szombathelyi részről elküldik majd a megfelelő helyre a bül-bül tekintetű anyucikájába ezt a taknyost, a Führer nyaraltatása miatt. Mit gondoltok véletlen, hogy pont ide jött bomlasztani Pestről ? Miért nem lehet ezt elmondani ? Az ellenzékiek felének se jön le hidd már el ! Ehelyett mi van ?? Lapul mindenki, hadd ne soroljam fel a pártokat , szervezeteket. A hülye birkák -mert úgy tünik innen nézve azok – csak bégetnek, már bocsánat. A minimum az, hogy ezek után elhatárolódnak, és minden kapcsolatot megszüntetnek az áruló spionokkal !! Ha ekkora ziccerekre nem mozdul senki, akkor nyugodtan csúszkáljanak csak az ereszen, a bamba ellenzék meg csak tapsikoljon is nekik.Jaa havi pár milláért lehet is !
Megérdemeljük…. A jó édesanyját mindegyiknek !!

]]>
Szerző: Kugyella Mihály https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/#comment-9541 Wed, 20 Sep 2023 07:06:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38902#comment-9541 A huppa.hu oldal miért nem nyílik meg? Ott szoktam olvasni minden nap az írásait.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/#comment-9538 Wed, 20 Sep 2023 06:35:44 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38902#comment-9538 Válaszként erre: Bogomil

Persze, most jöttem a templomból.

Azért szavaznak a fideszre, mert folyamatosan ömlik a propaganda az országos, hagyományos terjesztésű médiából, keltik a gyűlöletet az un. ellenzék ellen, miközben az un. ellenzék véleményének nem adnak helyt, miközben a fideszes disznóságokat elhallgatják.

Fogalmam sincs, akik azon elmélkednek, hogy miért szavaznak ennyien a fideszre, pont a lényeget szokták kifelejteni a képletből. Lehet ennek is megvan az oka. Mondjuk, pont a fidesznek készítik ezeket az „elemzéseket”?

]]>
Szerző: kéménczy kalman Jozsef https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/#comment-9520 Tue, 19 Sep 2023 19:56:32 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38902#comment-9520 hogy nem szégyelled magadat te Lelki toprongy Te köpönyegforgató kígyó álszent szemétláda Nézd vissza húsz harminc évvel ezelőtti felvételeket és akkor köpjél jó magasat is állj és állj alá

]]>
Szerző: Bogomil https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/#comment-9505 Tue, 19 Sep 2023 16:57:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38902#comment-9505 „…akik közé a rendszer haszonélvezői, ugyanakkor valami ismeretlen késztetés miatt a legszegényebbek, illetve a megvezetett hülyék tartoznak…” A rendszer haszonélvezőinek voksa nem igényel magyarázatot, a legszegényebbek pedig főként azért szavaznak a Fideszre, mert félnek a bizonytalanságtól és attól hogy esetleg még rosszabb lehet nekik. Emellett nem látnak meggyőzően és megalapozottan jobbat ígérő ellenzéki kínálatot sem.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/#comment-9484 Tue, 19 Sep 2023 08:58:15 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38902#comment-9484 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Apropó! Ugye az is megvan, hogy annak a(z állítólagos) 3 millió fideszre leadott szavazatnak körülbelül a 10%-a HTM levélszavazat volt. Ahol 95%-os arány volt a fideszes voks. Persze nem volt csalás, neeem, de az újabb 2/3 is ezen múlt. :/

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/19/legyel-rossz-te-is/#comment-9478 Tue, 19 Sep 2023 08:53:27 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38902#comment-9478 Mindeközben…

„Megszólalt a svéd oktatófilmet sugárzó közszolgálati csatorna vezetője”
https://hvg.hu/itthon/20230919_Megszolalt_a_sved_oktatofilmet_sugarzo_kozszolgalati_csatorna_vezetoje

Hazug fideszest, a kötéllacával az élen, könnyebb utolérni mint egy lebénult palotapincsit. Hiába, ez a XXI. század, az internet kora. Aki meg rest tájékozódni…, az rohadjon meg a fideszre leadott szavazatával együtt! :/

]]>