Hozzászólások ehhez: Vodkás tornazsák és a kisdedek https://rezeda.blogin.hu/2023/09/18/vodkas-tornazsak-es-a-kisdedek/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 18 Sep 2023 11:05:07 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/09/18/vodkas-tornazsak-es-a-kisdedek/#comment-9409 Mon, 18 Sep 2023 11:05:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38896#comment-9409 Kedves Rezeda !

Úgy gondolom, hogy mindegyik gazembernek aki beállt mögéjük megvan a maga erkölcsi „ereszcsatornája” ..
Az megint egy jó kérdés mi a túrót keres egy ilyen rendezvényen egy párt ember, pláne miért játsza el máséból a Mikulást ? Mondjuk ehhez is ért a gazember náci csürhe. Ha jó elvtárs vagy megkapod tőlünk, ami egyébként se a miénk .. Rohadt egy eszement ország lett ez újfent…

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/18/vodkas-tornazsak-es-a-kisdedek/#comment-9385 Mon, 18 Sep 2023 07:25:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38896#comment-9385 Most akkor képzeljünk el egy családi napot a műfaszgyárban…

Vannak bizonyos termékek, amiket nem kellene gyerekekkel reklámoz(tat)ni. A szeszes ital is szerintem ilyen. Tudom, ezt sokan nem értik meg, miért nem. Pedig egy lefóliázottkönyves országban az ember azt gondolná, lehet érteni. Oh wait!

]]>