Hozzászólások ehhez: Két vízum és egy szavazás https://rezeda.blogin.hu/2023/09/14/ket-vizum-es-egy-szavazas/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Fri, 15 Sep 2023 04:49:57 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: polyvitaplex https://rezeda.blogin.hu/2023/09/14/ket-vizum-es-egy-szavazas/#comment-9178 Fri, 15 Sep 2023 04:49:57 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38860#comment-9178 De miért akar Szöllősi Amerikába menni? Pénzt kunyerálni a kinti magyaroktól a Puskás Múzeumra?

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/14/ket-vizum-es-egy-szavazas/#comment-9118 Thu, 14 Sep 2023 13:33:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38860#comment-9118 Válaszként erre: Tom Sawyer

A fidesz egy szekta. Szóval, túl sok mindent nem lehet tenni, csak szervezetten fellépni az önjelölt, diktatórikus, bűnöző „vezetőik” ellen.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/09/14/ket-vizum-es-egy-szavazas/#comment-9088 Thu, 14 Sep 2023 08:26:24 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38860#comment-9088 Kedves Rezeda !

Elnézést a tegnapi hozzászólásomért ezt a Szöllösi ügyet ugye nem így olvastam, pedig nem az Origóból tájékozódok . Persze gondolhatná az ember, hogy ezek bármit mondanak, véletlenül sem úgy van.

Azt viszont erősen kétlem, hogy a birkák lennének többségben. Az a meglátásom, hogy három felé kellene osztani a csürhére szavazókat. Elsőre azokat akik valóban elvakultak. Ezekkel nehéz mit kezdeni, de ha felébrednek (húzós lesz) ők fogják a legjobban gyűlölni őket. A második az érdek szavazó, aki valós, vagy sokszor inkább csak vélt előnyért áll be mögéjük. Na ők fogják majd 10 fillérért legelsőnek elárulni őket. Harmadiknak azokat sorolnám, akik látják, mekkora gazemberek ezek, csak elhitették velük, hogy ez még mindig jobb mint a többi. Na itt tévednek, de hogy őszinte legyek ha megnézem ezt az un. „ellenzéket” nem tudom mit mondjak.. Szerintem ők vannak a legtöbben , csak velük lehetne a változás.

]]>
Szerző: Ultron https://rezeda.blogin.hu/2023/09/14/ket-vizum-es-egy-szavazas/#comment-9076 Thu, 14 Sep 2023 06:51:22 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38860#comment-9076 „Egy dolog az, ami ez ügyben igazán mérvadó volna, hogy a szavazópolgárok közül ez az egész kinek tetszik, és kinek nem.”

Egyszerű:
A fideszesek szerint Soros, Gyurcsány meg a kollektív, romlott, antikeresztyén nyugat gonosz módon nem engedi be a magyari szenteket tériteni, míg az épeszű kisebbség – más lehetőség nem lévén – csak előkapja a popcorn-t és röhög.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/14/ket-vizum-es-egy-szavazas/#comment-9073 Thu, 14 Sep 2023 06:50:53 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38860#comment-9073 Azért azt se feledjük, hogy az USA nemrég figyelmeztette a kakaduékat, hogy baj lesz ebbül more, ha ész nélkül osztogatjátok a diplomata útleveleket boldog-boldogtalannak. Hát mit ad Isten, baj lett. Mire a putrisok eljátsszák a meglepettet. Ezek tényleg ennyire hülyék, vagy tényleg ennyire aljasok? Igen.

A másik dolog. Vajon „Prüsszel”, amikor arra hivatkozik, azért nem ad pénzt, mert a jogállamisági bla-bla. Vajon ott nem tudják, hogy ami EU pénz ide jött, azt az orbánék ellopták idáig? Francokat nem! De ha kimondanák egyenesen, akkor utána úgy ki kéne aszni az országot az EU-ból, mint a macskát, ugye. Végül is, diplomáciai nyelven ezt mondják, és aki nem ért belőle az nem való diplomatának. Se útlevéllel se anélkül. :/

]]>