Hozzászólások ehhez: Darált hús a reptéren https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Sat, 09 Sep 2023 16:10:34 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: takami https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/#comment-8734 Sat, 09 Sep 2023 16:10:34 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38821#comment-8734 Üzenem Orbánnak:Kevesebb reptér-több spórolás!

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/#comment-8578 Thu, 07 Sep 2023 21:45:37 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38821#comment-8578 No meg a kórházi beruházások... Naa arra lennék kiváncsi fáncsi.. 😀 Aztán még csak ki sem mozdultam a megyénkből.. 🤣]]> Nem fekete, nem fehér. (?) Hmm..
Majd pár év múlva mond, amikor kiderül majd a Fagus, meg a Mediterrano história.. Tudja az egész Sopron, ne hogy azt hidd nem..🙃
No meg a kórházi beruházások…
Naa arra lennék kiváncsi fáncsi.. 😀
Aztán még csak ki sem mozdultam a megyénkből.. 🤣

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/#comment-8572 Thu, 07 Sep 2023 20:29:09 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38821#comment-8572 Válaszként erre: Tom Sawyer

Semmi nem fekete vagy fehér, a mai politikai térkép is árnyaltabb ennél.
Mi csak a morzsáit tudjuk megjeleníteni, de azt nem látjuk, hogy a hatalomért folytatott küzdelem rész elemei milyen hazai és nemzetközi érdekviszonyok mentén érvényesülnek – vagy éppen nem.

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/#comment-8569 Thu, 07 Sep 2023 19:48:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38821#comment-8569 🙃🤪🤣]]> Sajnos ez így van. Nem én vagyok a bunkó köcsög tahó paraszt… Az már foglalt O1G óta..
És minden a csürhének köszönhető Még az is, hogy a veszprémi 20 emeletesből nem tudtam löni egy képet se mert a Fidesz befalazott mindent. Vagy a Gyurcsány… Esetleg együtt..
Rohadt náci banda..🙃🙃🤪🤣

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/#comment-8566 Thu, 07 Sep 2023 19:33:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38821#comment-8566 Támgatottsága ismeretében orbán még mindig megteheti azt, hogy az állami felépítmények , a legnagyobb közszolgáltatók és megannyi föld-és ipari projekt birtokbavétele után megszerezze a légitársaságot is.
Miért?
Mert a szaros pelenkáról elhíresült lánya az idegenforgalom nagyasszonyává avanzsált , a társaságban befolyást szerezve pedig határ a csillagos ég.
Miért ne?
Az ország állapota, eladósodottsága, gazdasági kvázi csődje abszolut nem érinti a fidess hatalmának stabilitását, tehát megteheti és meg is teszi.
Ezt elfogadja a magyar társadalom, miért is ne tenné, amíg még teheti?!

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/#comment-8563 Thu, 07 Sep 2023 19:13:13 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38821#comment-8563 ]]> Jaa, és csak az igazság miatt.
Kis Rábaközi falumból buszok ezrei fogják a Pancsó arénába vinni az óvodástól a lélegeztető gépes nyuggerig (bocs) a népet szeptember végén. Nagy meccs lesz..
„Tee haver, hun is van ez ??)
(Dee komi, aztán kivel játszunk ? Kit kell megőni ?? )
Tapsikolás, bodottá..🤪

]]>
Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/#comment-8551 Thu, 07 Sep 2023 13:17:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38821#comment-8551 🤣 Viszont ennélkül semmit nem érne a cirkusz.. Jaa, majd' elmaradt : Hajrá birkák, hajrá magyarok !!🙂]]> Kedves Rezeda, kedves kovacs!

Nem vesznek ezek semmit se, az eszük ágában nincs. Simán lenyúlják a pénzedet, a pénzünket, ahogy mindig is tették . Ehhez értenek, -barátaim az úrban – mi meg ahhoz értünk hogy oda adjuk a gazember náciknak mindenünk, a gyerekeink az unokáink jövőjét, mindenünk ami fontos az életben. Szombathelyi barátom Egyiptomból kérdezi mi a túró van veletek magyarok ? 920 hektár szőlőt nyultak le a héten ? Én nem tudom most kérdezte hogy is van ez ??
Egyiptomban már lőnének állítólag..
-Megértően bólogatok, dédapa már felemelte volna az öklét.
Én csak a teló nyomkodásig jutottam. Egyenlőre..

Hiába. Birkának lenni kell- vagy születni, esetleg borjúnak. Ezekből legalább finom a kebab.
Ebben megegyezünk.
Háát van aki keményen dolgozik a címért..🙃🤣 Viszont ennélkül semmit nem érne a cirkusz..
Jaa, majd’ elmaradt :
Hajrá birkák, hajrá magyarok !!🙂

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/#comment-8545 Thu, 07 Sep 2023 11:42:11 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38821#comment-8545 Ha a reptér ellenértékének megfelelő forintért hirtelen vesznek eurot, akkor fog csak elértéktelenedni igazán a forint.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/07/daralt-hus-a-repteren/#comment-8542 Thu, 07 Sep 2023 11:35:21 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38821#comment-8542 Akkor egy kis számmágia.

4,5 milliárd euro, az 1750 milliárd forint.
2010 óta több mint 20 000 milliárd (húszezer milliárd) forint EU támogatás érkezett az országba. Ez 12-vel elosztva, évi 1670 milliárd forint. Kicsit kevesebb mint amennyit most megint el akarnak költeni.
EU támogatás ugye többet nem érkezik az országba (az orbán miatt), de kétlem, hogy reptérvásárlásra fordítható lenne.

Azt se felejtsük, hogy 2010-ben, ahogy az orbán kormányra került, a valagára vágtak a 3000 milliárd forintos magánnyugdíj vagyonnak is.

Hát kinek kell ilyen miniszterelnök? Az ellenségünknek se kívánnánk, nemde? :/

]]>