Hozzászólások ehhez: Deutsch, a postás, azaz, Európa messzire van https://rezeda.blogin.hu/2023/09/06/deutsch-a-postas-azaz-europa-messzire-van/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 07 Sep 2023 06:16:32 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/06/deutsch-a-postas-azaz-europa-messzire-van/#comment-8512 Thu, 07 Sep 2023 06:16:32 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38812#comment-8512 Válaszként erre: miki1950

Lófaszt! Lehet, hogy neked megfelel ez a „magyar helyzet”, de nekem nem. :/

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/09/06/deutsch-a-postas-azaz-europa-messzire-van/#comment-8506 Wed, 06 Sep 2023 23:02:56 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38812#comment-8506 Mi perfect tudjuk, hogy amíg diktátor a diktátor, addig nem lesz újra jogállam e honban.
Bármilyen mértékben fogy a magyar, bármekkora vészek sújtják, a nagy mű elkészült, ,és az így is marad az orbáni idők végezetéig.
Amíg ennyire nyíltan tesz potenciális jótevőjére a magyar maffia állam, hogy saját felügyeleti szervét egy bohóccal képviseli, addig tudjuk, hogy ez az államnak nevezett bábszínház az ország pusztulását akarja, nem annak épülését.
Mit mondjak.
Ez így van jól, mert a „nép „akarata érvnyesül.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/09/06/deutsch-a-postas-azaz-europa-messzire-van/#comment-8455 Wed, 06 Sep 2023 08:47:23 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38812#comment-8455 Nem, ne ugorgyunk! Miért is vannak még ezek a maffiózók hatalmon?

Most megint másoljam be az Alaptörvény C. cikkének (2) pontját? Nézze meg akit érdekel! Különösen ajánlom a megtekintését és értelmezését, minden un. ellenzéki, a magyar adófizetők pénzén, a parlamentben a seggét meresztő politikusnak. De az 5., ágh, bubu trió is megnézhetné. Aztán, ha úgy gondolják, hogy az orbán kisajátította itt a hatalmat, akkor tessék cselekedni!

Az orbán leváltására gondoltam, nem a gránitszilárdságú (2)-es pont átírására latrok! Különben is, már el van mentve a pdf, felesleges átírni. :/

Most komolyan, ha ilyen esetben nem akarnak a politikusok cselekedni, akkor a „nép” is kezdeményezheti az alkotmánybíróságnál az orbán elmozdítását. Vagy ha a fideszes alkotmánybíróság sem akar, akkor legalább egy redvás népszavazást ez ügyben?

]]>