Hozzászólások ehhez: Orbán barnaingesei https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Thu, 31 Aug 2023 14:39:51 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: rezeda https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8185 Thu, 31 Aug 2023 14:39:51 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8185 Válaszként erre: miki1950

🙂

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8158 Thu, 31 Aug 2023 08:41:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8158 Hát, Kedves Rezeda, nem gondoltam volna, hogy éppen a Te blogodat ennyi hígagyú, cigánygyűlölő újnáci látogatja akik kizárólag minősítgetnek, de egyetlen épkézláb mondatot képtelenek leírni magáról a cigányság helyzetéről, pláne nem a megoldás módjairól.
Igaz, saját magukat minősítik ezzel, na de mégis.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8152 Thu, 31 Aug 2023 07:52:07 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8152 Válaszként erre: Anarchista

Nehezen tudom elhinni, hogy még mindig ennyi, a náci ideológia csecsén lógó kretén él az országban.
Azt viszont még inkább értem, hogy orbán miért képes azt csinálni veletek amit csak akar.
Szép régi/új világot reméltek – hát nem lesz az.

]]>
Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8149 Thu, 31 Aug 2023 07:50:05 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8149 Nevetséges, hogy rezeda a cenzúrát rendszer-moderációnak hívja. Miért nem az orbán-rendszert moderálja? Szél ellen nem hugyozunk?

]]>
Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8146 Thu, 31 Aug 2023 07:46:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8146 Válaszként erre: Anarchista

Szellemi inaszakadtaknak, szellemi toprongyosoknak felesleges időtöltés válaszolgatnod.

]]>
Szerző: Kalifaszi Guszti https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8140 Thu, 31 Aug 2023 07:41:01 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8140 Válaszként erre: GyűlölködőSzarkupac

Esetleg sárga csillag a mellre?

]]>
Szerző: Anarchista https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8116 Thu, 31 Aug 2023 01:11:31 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8116 Válaszként erre: NagyJózsi

Tényleg csak ennyit fogsz fel a valóságból? Azt hittem, hogy ember ilyen csekély számú neuronnal nem maradhat életben.

]]>
Szerző: GyűlölködőSzarkupac https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8113 Thu, 31 Aug 2023 01:09:00 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8113 Válaszként erre: NagyJózsi

Engem az nem háborít fel – sőt örülök neki – militarista szerkóban, náci jelvényekkel masíroztok. Szeretem, hogy egyértelművé teszitek, hogy mik is vagytok valójában. És nemhogy nem tiltanám, de egyenesen kötelezővé tenném számotokra a megfelelő jelvények viselését. Így ha eljön az ideje majd nem kell keresni titeket…

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8098 Wed, 30 Aug 2023 18:52:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8098 Válaszként erre: NagyJózsi

Nem az a lényeg, hogy Farkas és orbán cigány, vagy nem cigány, hanem az, van-e akaratuk a romák felemelésére és tesznek -e ezért, vagy sem.
A bűnügyi statisztikák az elkövetőket bonthatnák származásuk szerint, de nem teszik és jól teszik, hogy nem teszik, a romák iránti megvetés és gyűlölet így is felül reprezentált a társadalom széles rétegeiben.
A romák a társadalom egytizedét teszik ki, nincs információm arról, hogy a bünelkövetők mekkora hányadot képviselnek.
Ezért sem releváns cigánybűnözésről beszélni.
De nem lennék meglepve, ha a tizedüknél nagyobb lenne a bűnözés aránya, amit egyértelműen a roma szegénység számlájára írok.
A Mi Hazánk elmozdulást akar?
Mifelé?
A még nagyobb szegregáció felé? A társadalom rétegeinek még nagyobb távolsága felé?
A hatalomra kerülésük felé?
Nem látszatkirakatok kellenek, hanem valódi megoldások.
És azt nem a Mi Hazánk fogja megtenni.
A pártról a véleményem, hogy egy újnáci párt, amely politikájával csak erősíti orbán diktatórikus hatalmát.

]]>
Szerző: NagyJózsi https://rezeda.blogin.hu/2023/08/30/orban-barnaingesei/#comment-8095 Wed, 30 Aug 2023 18:15:46 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38746#comment-8095 Orbán és Farkas Flórián is cigányok.
Orbán és Farkas Flórián is loptak.
Akkor most van cigánybűnözés, vagy nincs???

Leírhat akárhány szociológus akármit, mért nem lehet felfogni, hogy ezek nagy részével nem lehet mit kezdeni? Mért kell tagadni a nyilvánvalót? És mért kell azonnal lenácizni, aki valami elmozdulást akar?

]]>