Hozzászólások ehhez: Zebra https://rezeda.blogin.hu/2023/08/15/zebra/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Tue, 15 Aug 2023 10:49:41 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: Tom Sawyer https://rezeda.blogin.hu/2023/08/15/zebra/#comment-6704 Tue, 15 Aug 2023 10:49:41 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38603#comment-6704 Dee valami eszméletlen kényszert, szereplési vágyat látok én ez mögött. Nem nekünk szólt ez. A Führernek, meg a többi gazembernek-bandatagnak, no meg az egy bites birkáknak, hogy lám-lám még én is itt vagyok . Szóval így van az, ha a hülyeség szorgalommal párosul ! 🙃 Amúgy meg ez is hír lesz a KESMÁ-ban, ha kimaxolják ( és simán fogják) akár több hasáb is. Addig se kell írni a nyomorról, hogy mennyivel nőtt a hajléktalanok száma, stb.. Viszont eggyel nem számolnak az idióták, mert még ahhoz sincs eszük : az utca "fidesz-banyái" is már lemondták a Kisalföldet, mert " a hülyeségért nem fizetünk !!" 😂]]> Kedves Rezeda !

Ha jobban megnézed, igazából cirkuszi zebra az.. 🙃

Dee valami eszméletlen kényszert, szereplési vágyat látok én ez mögött. Nem nekünk szólt ez. A Führernek, meg a többi gazembernek-bandatagnak, no meg az egy bites birkáknak, hogy lám-lám még én is itt vagyok . Szóval így van az, ha a hülyeség szorgalommal párosul ! 🙃
Amúgy meg ez is hír lesz a KESMÁ-ban, ha kimaxolják ( és simán fogják) akár több hasáb is. Addig se kell írni a nyomorról, hogy mennyivel nőtt a hajléktalanok száma, stb..
Viszont eggyel nem számolnak az idióták, mert még ahhoz sincs eszük : az utca „fidesz-banyái” is már lemondták a Kisalföldet, mert ” a hülyeségért nem fizetünk !!” 😂

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/08/15/zebra/#comment-6701 Tue, 15 Aug 2023 08:51:43 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38603#comment-6701 Válaszként erre: repulo

Na, de hol is van az a zebra? A két buszmegálló között, a kultúrháznál? Nem, hanem a templomnál B+! Hol máshol? Tuti volt elütés elleni felszentelés is. Aztán, ember tervez, Isten perverz… :/

]]>
Szerző: repulo https://rezeda.blogin.hu/2023/08/15/zebra/#comment-6698 Tue, 15 Aug 2023 08:24:39 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38603#comment-6698 Hát, nem tudom…
A képek tanulsága szerint, a zebra létesítésének indokoltsága vetekszik a Vál-völgyi kisvasútéval.

]]>