Hozzászólások ehhez: Már csikorog a bádog Szent István kereke https://rezeda.blogin.hu/2023/08/14/mar-csikorog-a-badog-szent-istvan-kereke/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Mon, 14 Aug 2023 06:30:35 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/08/14/mar-csikorog-a-badog-szent-istvan-kereke/#comment-6638 Mon, 14 Aug 2023 06:30:35 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38594#comment-6638 Válaszként erre: kovacs_ugynok

Félreértés ne essen, a tolvaj maffia saját magát ünnepli eme jeles napon. Természetesen más pénzéből. Hja kérem, úgy könnyű világraszóló hacacárét rendezni!
Magyarul, az ünnepi szartortát meg beborították olyan cukormázzal, amiről azt gondolják a plebsnek kedves. De a szar ettől még szar marad. Akinek meg egy csöpp esze van, inkább visszataszító a cukormáz is, ami alatt csak gyűlöletkeltés, dehumanizálás és kötéllaca van. Akinek ömlik a szar a szájából. /Hofi/ Méltó megkoronázása az ország valaha legnagyobb ünnepének.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/08/14/mar-csikorog-a-badog-szent-istvan-kereke/#comment-6635 Mon, 14 Aug 2023 06:24:54 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38594#comment-6635 „elvált anyaság”
„szovjet hazafiasság”
„történelemhamisító schmidth mária országa”

„Hogy sújt minket ez a gyönyörű qrvaélet!”
/Grafitember/

]]>