Hozzászólások ehhez: Pesty László nyomorúsága https://rezeda.blogin.hu/2023/08/09/pesty-laszlo-nyomorusaga/ A Nyugat.hu közéleti és politikai véleményblogja Wed, 09 Aug 2023 10:14:47 +0000 hourly 1 https://wordpress.org/?v=6.1.10 Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/08/09/pesty-laszlo-nyomorusaga/#comment-6365 Wed, 09 Aug 2023 10:14:47 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38546#comment-6365 Válaszként erre: miki1950

A lézer szerintem még a dagadtnál is nagyobb gazember. Bár itt már teljesen értelmetlen ilyen sorrendet felállítani. De ez úgy látszik a dagadtnak is feltűnt, amikor rövid pórázra vette. Most is ahogy kicsit eresztettek rajta, máris jött a lézer a szokásos aljasságaival.

]]>
Szerző: miki1950 https://rezeda.blogin.hu/2023/08/09/pesty-laszlo-nyomorusaga/#comment-6362 Wed, 09 Aug 2023 09:22:10 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38546#comment-6362 Simicska o1g -je után jött Kerényi „most mi jövünk „-je,
vagy G. Fodor „a polgári Magyarország politikai termék ” őszintesége – melyek azóta megtagadott.
Aztán jöttek a „kiugrottak „, a parkolópályára kényszerítettek (Lázár) stb.
A politikai vitaműsorokba számos esetben becsúszik fidessesek szájából a fidess kritikája, mert nem mind „elvetemült ” , csak néha őszinte. Ilyen Zárug P. F. és ilyen Pesty is.
A mea culpa nem mindenki sajátja.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/08/09/pesty-laszlo-nyomorusaga/#comment-6359 Wed, 09 Aug 2023 08:29:33 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38546#comment-6359 Még egy megjegyzés.

Ez lassan 1 napos hír lesz (444-hez viszonyítva), Posványos meg hol van már. A nem fideszes médiának címlapon kellene hozni. Nem 3 napig, hanem a választásokig. Az un. ellenzéknek naponta fel kellene emlegetni a parlamentben, az orbán elleni bizalmatlansági indítvánnyal karöltve. Miért nincs így? (költői kérdés volt)

Szóval, amit már az első hozzászólásomban is írtam, senki nem fogja ezt a problémát helyettünk megoldani. Még azok se akiknek amúgy ez lenne a feladatuk. 🙁

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/08/09/pesty-laszlo-nyomorusaga/#comment-6356 Wed, 09 Aug 2023 07:44:29 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38546#comment-6356 Na, megnéztem a 444 videóját. Ezt hívják Csubakka védelemnek:
https://youtu.be/6_DfKnpG5to

Aki nem tudja mi az, és kíváncsi, nézzen utána! 😉

Amúgy ki a francot érdekel a „Biden klán”? Ha hazudnak róla a fideszesek, ha nem, engem nem igazán. :/

Az is mindenesetre sokat elmond az egész fideszről, hogy az ilyen „ősfideszesek” is csak a sorok között mernek beszélni a problémákról, amit utólag szemérmetlenül még le is tagadnak (Rezeda is szépen megfogalmazta). Mára már világossá vált, hogy a fidesz egy kamupárt. Az országot lerabló bűnözők gazdasági háttérszervezete. Ezeknek a rajtunk élősködő bűnözőknek pedig semmi keresnivalójuk a hatalomban. Ez a tanulság, amit mindig hiányolok cuzammen az un. „független” sajtóból a cikkek végén.

]]>
Szerző: kovacs_ugynok https://rezeda.blogin.hu/2023/08/09/pesty-laszlo-nyomorusaga/#comment-6353 Wed, 09 Aug 2023 07:16:12 +0000 http://rezeda.blogin.hu/?p=38546#comment-6353 Igen, csak azok hogyan védekezzenek ezek, és a gazdáik ellen, akik nem akarnak a korpa közé keveredni, és mégis fizetik itt a cehhet? Meg kéne szervezni magunkat embörök! De ha van jobb ötlet, arra is kíváncsi lennék. Egy biztos, itt más nem fogja ezt a problémát megoldani MI helyettünk. Se a „bal” „oldal”, se „Prüccel”. Ha meg nem lépünk, az egész ország fog a politika szemétdombjára kerülni, amit a népek, akik körülvesznek, kaján kárörömmel fognak szemlélni. Ez hótziher! :(((

]]>